Hakkımızda

Fibolistylish , tasarım ve stil hakkında ilham veren ve bilgi veren kapsamlı bir ev odaklı web sitesidir. Güzel ve eşsiz fikirlerden ilham alıyoruz ve stilin bireysel olduğu kavramını benimsiyoruz. Bu yüzden platformumuz, okuyucularımıza ilham için bol miktarda güzel fotoğraf sunmak ve kendi alanlarını tasarlama, dekorasyon ve kişiselleştirme konusundaki yaratıcılıklarını teşvik etmektir.

Fibolistylish , dünyadaki yüz binlerce okuyucuyu mimari, iç tasarım, mobilya ve DIY proje fikirleriyle birleştirir. 2008 yılında başlatılan Fibolistylish, 16 binin üzerinde eşsiz makalede 180 binden fazla fotoğraf ve fikir yayınladı. Fibolistylish hakkındaki bilgiler çok çeşitli ve kapsamlıdır, çünkü öncelikli hedefimiz okuyucularımızın her birine yardımcı olmaktır – ve orada çok sayıda var! – evlerinizi daha güzel, düzenli ve “siz” in kusursuz bir yansıması yapmak için, burada keşfedebilir, yaratabilir ve öğrenebilirsiniz.

KEŞFEDİN

Ev tasarımında, ev aletleri, banyolar, raflar, mobilyalar, oteller ve tatil köyleri, çocuklar, aydınlatma, dış mekan, kilim ve halı gibi alanlarda form ve fonksiyonun güzelliğini keşfedin. İlham verici dekorasyon fikirleri, kişisel tarzınızı bulmaya ve dahil etmeye ilişkin ipuçlarını ve en son ürün yeniliklerini bulacaksınız… ve çok daha fazlası!

YARATMAK, YAPMAK, TASARLAMAK, ÜRETMEK

İster günlük eğlence için, isterse özel günler ve tatiller için evinizin tarzını geliştirmek için güzel DIY projeleri nasıl oluşturacağınızı öğrenin. İster başlangıç ​​seviyesindesin ister kendin ol, isterse dirsek gresi konusunda çok fazla deneyime sahip olabilirsin, adım adım öğreticilerimiz (fotoğraflar, ipuçları, ipuçları ve püf noktaları ile tamamlandı) gerçekten seveceğin nesneler yapmana yardımcı olur.

ÖĞRENİN

Tasarım ve konsept, özel röportajlar ve ev aygıtları dahil olmak üzere çeşitli ev merkezli konular hakkında kendinizi eğitin. Ev organizasyonu, temizliği ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinin (ve daha da önemlisi). Kendi evinize uygulayabileceğiniz bilgileri bulacağınızdan eminiz, bu da her şeyiyle ilgili.

Fibolistylish, dünyanın dört bir yanından ortak en az bir şeye sahip olan yaratıcı bireylerden oluşan bir ekipten oluşur: ev tasarımını ve stilini seviyoruz. Amacımız, her makalede, bu sevginin bir kısmını okurlarımızla paylaşmak. İşte ekibimiz hakkında daha fazlası: