Antalya’ya Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken 10 Şey

Arizona'ya Tatile Çıkacaksanız Paketlenecek 10 Şey


Bavulunuzdaki alan, alacağınız herhangi bir tatil için her zaman sınırlıdır, ancak özellikle bu yaz Arizona’ya veya bu yaz herhangi bir zamanda bir tatile çıkıyorsanız. Çok kokmuş olduğundan çok fazla yaz kıyafetine ihtiyacınız olacak, ama hepsi bu kadar değil! Başka neye ihtiyacınız olduğunu görmek için bu listeye göz atın!

1. Banyo Takımları

Isı nedeniyle havuz başında çok fazla zaman geçireceksiniz, bu yüzden birkaç mayo getirin! Bu benim favorilerimden biri! İster iki parçalı ister tek parçalı olsun, ya sen!

Arizona'ya Tatile Çıkacaksanız Paketlenecek 10 Şey

2. Güneşten koruyucu

Isı sadece vahşi olmayacak, aynı zamanda güneş senin en büyük düşmanın olacak. Cildinizi koruduğunuzdan emin olun !! Eğer uçuyorsanız, havayolu uçağa izin vermeyebilir, o yüzden iner inmez biraz aldığınızdan emin olun. Ama araba kullanıyorsan, diğer eşyalarınla ​​topla!

3. Şapka

Saçınızı yapmak istemediğiniz günler için bir şapka getirin! Ayrıca yürüyüş yaparken veya egzersiz yaparken saçınızı yüzünüzden uzak tutar. İster sevimli bir beyzbol şapkası, ister büyük bir güneş şapkası olsun, sizi rahat ettiren şeyi de getirin!

Arizona'ya Tatile Çıkacaksanız Paketlenecek 10 Şey

4. Bir sürü Şort

Ne kadar süreyle gideceğinize bağlı olarak, orada olacağınız her gün için bir ya da iki çift getirin. Çok fazla ter üretecek ve çok fazla giysi içinden geçeceksiniz, bu nedenle yeterli olduğundan emin olun!

5. Gömlek / Tank Tops Lots

Yine, çok terliyor olacaksınız ve en kısa sürede o terli gömlekleri değiştirmek isteyeceksiniz. Kimse terli hissetmekten hoşlanmaz, bu yüzden sizi boşalmaya sokacak kadar getirin!

6. Spor Sütyenleri

Büyük olasılıkla oradayken birçok yürüyüş ve macera yapacaksınız, o yüzden spor sütyenleri getirin! Gerçek sütyen, terin spor sütyeninden daha uzun süre dayanmasını sağlar ve daha konforludur!

Arizona'ya Tatile Çıkacaksanız Paketlenecek 10 Şey

7. spor ayakkabı

Büyük Kanyon’da yürüyüş yaparken ve eyaletin her yerinde başka maceralar yaparken rahat ayakkabılar giymeyi isteyeceksiniz. Spor ayakkabısı en iyi seçenektir, ancak tabii ki diğer ayakkabıları da getirebilirsin! Çok fazla yürüyüş yapıyor olacaksınız ve sandaletlerden ziyade spor ayakkabılarıyla yürümek rahat olacaktır.

8. Bir Parti Kıyafeti. Ya da iki.

Phoenix veya Tempe şehir merkezinde gece hayatını yaşamaya çalışırken birkaç gece dışarı çıkma şansınız var. Öyleyse giymek için sevimli bir kıyafet ya da iki tane getirin!

Arizona'ya Tatile Çıkacaksanız Paketlenecek 10 Şey

9. Bronzlaştırıcı

Cildinizi korumak için güneş kremi ile birlikte, bronzlaşmak isteyeceğinizden şüphe yok! Süreci hızlandırmak için yanınıza bir bronzlaştırıcı getirin, böylece eve döndüğünüzde, güneş yanığı alma şansı olmadan hoş bir altın bronzluk elde edersiniz!

10. İyi Bir Kitap

Bu bir tatil! Bir süreliğine okumak istediğiniz bir kitabı alın ve havuz başında düzenleyin! Ayrıca uçak yolculuğu ya da yolculuk için de ihtiyacınız olacak (ama sadece bir yolcuysanız!). İşte yolculuğuma getirdiğim şey!

Bu açıklama: “Marlon James’in Karanlık Yıldız üçlemesinin çarpıcı ilk romanında, efsane, fantezi ve tarih bir paralı askerin kayıp bir çocuğu bulmak için işe alındığında ne olacağını keşfetmek için bir araya geliyor.”

Arizona'ya Tatile Çıkacaksanız Paketlenecek 10 Şey

Ama gerçekte Arizona’ya bir noktada gitmeyi kesinlikle tavsiye ederim! Bu yaz ilk kez gittim ve çok şaşırtıcıydı! Büyük Kanyon, hayatınızı gerçekten ne kadar küçük olduğumuz ve dünyanın gerçekte ne kadar büyük olduğuna dair perspektif içine sokuyor. Ayrıca biraz uzaklaşmak ve iş ve diğer konular hakkında endişelenmenize gerek yok!

Arizona’ya getirmen gereken başka bir şey var mı? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.usnews.com/news/best-states/arizona

Sonrası Tatilde Arizona’ya Gidiyorsanız Paketlenecek 10 Şey sonrası yazısı Society19’da ilk olarak ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir