Banyo ve Vücut İşlerinden En İyi Düşen Mumlar

* Banyo ve Vücut İşlerinden En İyi Düşen Mumlar


Düşmek hiç bu kadar güzel kokmamıştı! Bath & Body Works yeni 2019 sonbahar mum koleksiyonu düştü ve balkabağı sıkıntısı çekmedi. 30'dan fazla kokuyla bu 3 fitil mumların evinizi en lezzetli kokularla doldurduğundan emin olabilirsiniz. Siz ve burnunuz koridorlara göz atmak istiyorsanız, normalde düşme durumundaysanız ve ne istediğinizi zaten biliyorsanız, mumlar mağazada mevcuttur.

İlginç isimleri olan onlarca koku korkutucu görünüyorsa, endişelenmeyin, sezon başlamadan önce favori düşme kokularınızı stoklamanıza yardımcı olmak için favorilerimizi daralttık!

Balkabağı kokuyordu – her şey!

Kimse balkabağı mumlarını Bath & Body Works kadar iyi yapamaz ve bu sezon hayal kırıklığına uğratmadı. Kabak Fıstık Gevrek ve Kabak Elma, biz klasik Tatlı Tarçın Kabak görünümünü yapmak için en heyecanlıyız.

Mum, Sıcak Tarçın, Taze Öğütülmüş Karanfil, Vanilyalı Krem ve Uçucu Yağlı Kahverengi Şeker ile doldurulmuş bir koku sunar.

Kabarcığın aşırı kokan kokusunu ya da biraz daha ince olmasını istiyorsanız, herkes için kabak kokulu bir mum var! Eğer bir şey kokulu balkabağının en büyük hayranı değilseniz, endişelenmeyin, listemiz daha yeni başlıyor!

Buradan alın:

* Banyo ve Vücut İşlerinden En İyi Düşen Mumlar

Bu yiyeceklere aşık olun.

Sonbaharın en güzel yanı, sıcak yaz aylarında kesinlikle sahip olamayacağınız kesinlikle şaşırtıcı yiyecekler. Bath & Body Works, sonbahar mevsimi için gerekli olan tatlı kokuları sağlama konusunda durmadı. Güz yiyecekleri toplama konusunda herkes için bir şeyler olduğundan emin oldular.

Bu sonbahar mumlarına aşık olun! Şeftali Ayakkabıcı ve Sıcak Kakao ve Krema, soğuk bir sonbahar gecesi için vazgeçilmezdir, öyleyse neden bütün mevsimi kokusuz? Bath & Body Works, tonlarca tatlı muamele yayınladı

Bath & Body Works Şekerli Snickerdoodle, Sıcak Baharatlar, Kremalı Vanilya ve Uçucu Yağlara Sahip Şekerli Misk'in ipuçlarıyla en çok beklenen sonbahar yiyecek kokularından biri olarak listemize hitap ediyor.

Buradan alın:

* Banyo ve Vücut İşlerinden En İyi Düşen Mumlar

Yamayı seç!

Eğer kokulu mumlar şaşırtıcı bir düşme kokusu fikriniz değilse, Bath & Body Works sonbaharda gerçekleşen en iyi şeylerden bazılarının nostaljisini teşvik etmek için üretilmiş mumlardan oluşan bir seçki sunar.

The Perfect Autumn'un başlangıcını işaret eden Crisp Morning Air gibi bir şey yok. Bu sonbaharda Sweater Weather için çok heyecanlıyız!

Taze Adaçayı, Ardıç Berry, Aromatik Okaliptüs ve Uçucu Yağlara Sahip Taze Orman ile bu sonbahar mumu evinizi göründüğü kadar rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Buradan alın:

* Banyo ve Vücut İşlerinden En İyi Düşen Mumlar

Elmalı turta kadar tatlı.

Şükran günü evinizin bir fırın gibi kokmasını beklemek zorunda değilsiniz. Bath & Body Works, lezzetli kokulu tatil ikramları serisine daha fazlasını ekledi Bir sonbahar klasiği raflara geri döndü ve bu sonbaharda olması gereken bir şey.

Bath & Body Works Sıcak Elmalı Turta mumları Bath & Body Works en çok beklenen sonbahar mumları listemizi tamamladı. Bu ağız sulandıran muma, Baked Granny Smith Elması, Erimiş Esmer Şeker ve Uçucu Yağlara Sahip Flaky Ev Yapımı Kabuk notalarına sahiptir.

Buradan alın:

* Banyo ve Vücut İşlerinden En İyi Düşen Mumlar

Bu sonbahar mumlar tatil sezonunda çalıyor. Meyveli, kırılgan veya dumanlı kokulardan hoşlanırsanız, Bath & Body Works sonbahar koleksiyonunda her burun için bir şeyler vardır! Tüm yıl boyunca bu sonbahar kokularının tadını çıkarabilmek için stokta bulunduğunuzdan emin olun.

Bu tatil sezonunu satın almak için en çok neyi bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: www.pinterest.com

Post Bath'da, Bath and Body Works'ten En İyi Düşen Mumlar mesajı geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir