Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu


Evinize, size bir kol ve bir ayağa mal olmayacak bir lüks eklemek mi istiyorsunuz? Zaman içinde, ev eşyalarının ve mülklerinin aşırı birikmesi nedeniyle hem gerekli hem de gereksiz olan evlerimiz biraz sıkışık ve darmadağın olabilir.

Lüks, size bir kol ve bir ayağa mal olmak zorunda değildir ve dünyaya da mal olmak zorunda değildir. Aslında, bu sekiz yöntemi evinize uygulayarak, binlerce dolar harcamak gibi hissetmeden evinize kolayca bazı lüksler ekleyebilirsiniz.

1. Declutter

Hiçbir ev, boşlukları detoksifiye etmek için gerekli temizlik, basitleştirme ve dahası gerekli adımlardan geçmeden lüks hissetmez. Küçükten başlayın, böylece bu ezici görünmüyor ve bir makyaj ihtiyacı olan bir oda ile başlayın. Çekmecelerden geçin, mobilyaları temizleyin ve mutfakta, kullanım süresi dolmuş veya artık kullanımda olmayan ürünleri atın.

Bu tekniği uygulayarak, yaşam alanlarınızın daha az dağınık hissettiği bir farkı hemen fark edeceksiniz ve saklamak için seçtiğiniz eşyalar sonunda nefes alabilir. İstediğiniz alanları temizlemeyi bitirdikten sonra, geri adım atın ve odanın içinde dururken kendinizi nasıl hissettirdiğini değerlendirin. İçinde hala dağınıklık hissederseniz, eşyaları elemeye devam etmeye veya mobilyayı boşluk ekleyecek ve oda boyunca doğal ışık çekecek şekilde yeniden düzenlemeye devam edin.

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

2. Zarif Perdelik Ekleyin

Perdelik, derhal yaşam alanı ruh halini düşürür veya yükseltir. Benzer şekilde, perdeliklerin ve perdelerin rengi ve dokusu alan boyunca ne kadar lüksün hissedildiğini değiştirebilir. Perdelik kolayca yapılır, fakat aynı zamanda doğru hissi ve estetik ile harcama yanılsaması yaratabilir.

Evinizin ve dekorunuzun geri kalanıyla uyuşacak renkleri ve kumaşları seçin ve bütçenizdeki perdelik maliyetine nasıl uyulacağı konusunda bir terzi almayı düşünün.

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

3. Kırpma ve Minderlerle Katmanlar Yaratın

Lüks bir ev, tüm unsurları, parçaları ve renkleri birbiriyle uyumlu bir evdir. Evinize lüksün katılması için, minderler, süslemeler, ahşap işleri ve daha fazlası gibi tüm dekorlarınızın aynı renk paletinde olup olmadığına karar vermeniz faydalı olabilir.

Paletinize biraz renk patlaması eklemek çok iyidir, ancak bu renklerin bir arada çalışmasını sağlayın. Evdeki renklere, kaplamalara ve düzeltmelere dikkat ederek, kesim işlerini ve yastıkları güncelleyerek evinize uygun fiyatlı lüks ekleyebilirsiniz.

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

4. Banyoyu Güncelleyin

Bunu zaten düşünmüş olabilirsiniz, ancak banyoyu güncellemek, alanınızı lüks bir otele ait gibi görünmesini kolaylaştırabilir. Muhteşem bir büyük banyoya sahip olmak için yeterince şanslıysanız, uzun boylu saksı bitkileri ekleyerek banyo alanını kolayca bir spa merkezine çevirebilirsiniz.

Havlularınızı ve nevresimlerinizi güncelleyerek, tek bir renk satın almak ve bunları güzel bir şekilde sergileyecek bazı kancalar dahil etmek gibi biraz daha lüks ekleyin. Boşluğa tasarım ve lüks eklemek için bazı çerçeveli baskıları banyoya asabilirsiniz. Sizi, evdeki diğer sakinleri ve sakin ve rahat hissetmek isteyen konukları bırakacak alıntılar veya yeşillik sanatı düşünün.

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

5. Lavish Aydınlatma Özellikleri

Aydınlatma, bir odanın nasıl hissettiğini, ister sıkıcı isterse de lüks hissettiğini hemen etkileyebilir. Evinizdeki sabit aydınlatma armatürlerini güncellemeniz gerekmez, çünkü bu oldukça maliyetli olabilir.

Ancak evinize uygun fiyatlı lüks eklemek için, evinizde, özellikle de mutfağınızda, küçük cömert bir aydınlatma, özellikle de loş aydınlatma ekleyin. Doğru araştırmalarla, bunların zor bir masrafa girmesi gerekmez ve evinize kolayca bir lüks ekleyebilir.

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

6. Çatal Kaşık Bıçakını Güncelle

Hala aynı eski gümüş eşyayı kullanıyorsanız, 2019 trendlerini yakalayın ve çatal bıçak takımınızı güncelleyin! Bu, evinize yüksek masraflar getirmeyecek bazı modern lüksler eklemenin kolay ve uygun fiyatlı bir yolu olabilir.

Ayrıca ev partileri sırasında misafirlerinize hizmet etmekten ve hatta ailenize kahvaltı servisi yapmaktan heyecanlanacaklar. Çatal bıçak takımınızı güncellemek ve favori kreplerinizi kesmek için bakır, altın veya siyah mat düşünün!

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

7. Saksı Yetiştiricilerinin

Saksı yetiştiricileri, sıkıcı ve donuk olabilecekleri kadar lüks ve çarpıcı olabilirler. Saksı yetiştiricilerinizi bu muhteşem, çarpıcı ve süper modaya uygun mermer saksı yetiştiricileri gibi bir şeye güncelleyerek, evinizde lüks ve savurganlık yanılsamasını kolayca yaratabilirsiniz. Ev dekorunuz için kolay, uygun fiyatlı ve lüks!

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

8. Bazı Yeşillik ve Çiçekler Ekleyin

Yeşillik, bitkiler ve çiçekler anında evinizin canlı ve aydınlık hissetmesini sağlayabilir. Evin etrafındaki alanlara, özellikle evin girişine biraz yeşillik ekleyerek, peşinde olduğunuz lüks görünümü kolayca oluşturabilirsiniz.

Lüks efekti oluşturmak için ev genelinde yeşillik ve palmiye bitkileri eklenebilir ve orkide gibi çiçekler eklemek de benzer bir etki sağlayabilir. Eviniz sadece lüks gibi hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda evin her yerinde inanılmaz derecede sakinleştirici bir etki yaratacaktır.

Bir servet harcamadan evinize bazı lüks eklemek için 8 yolu

Evinize uygun fiyatlı lüks eklemek için bu yöntemlerden herhangi birini kullanacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Özellik resim kaynağı: https://www.pinterest.com.au/pin/296463587952997435/

Post Bir Servet Harcamadan Evinize Bazı Lüks Eklemenin 8 Yolu Society19'da ilk ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir