Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı


Bu yaz, Boston’ın yeşil bir meyve suyu ya da muz için yeni meyve suyu barlarından birini ve Fenway frank'ı yerine taze bir atıştırmalık için meyve tatlısını deneyin. Boston’ın yemek sahnesi hızla zirveye çıkıyor ve kaliteli yemek programına ek olarak, her semtte denemek için çok sayıda inanılmaz meyve suyu barı da var. Aşağıdaki mutlaka denemeniz gereken favorilerimizi inceleyin.

1. Jugos Boston

Bu meyve suyu barı, şehirdeki iki çıkışlı bir Boston elyafı haline geldi: biri Back Bay, biri de South End'de. Güney Yakası orjinal bir konumdur ve çeşitli meyve suları ve sağlıklı küçük ısırıklar sunar; Back Bay'daki Jugos Supremo avokado tostu ve salata gibi yemeklerin yanı sıra meyve suyu da sunar.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

2. Suyu Bar sıkın

Bu meyve suyu barı, Downtown'da, Back Bay, Seaport ve Assembly Row'da birçok yere sahiptir. Yakında Somerville ve Güney İstasyonunda da birkaç tane daha açılacak ve hareket halindeyken ginseng, kreatin ya da yoğurt gibi protein arttırıcılarla özel bir meyve suyu elde etmek için mükemmel bir yer sağlayacaktır. Healthworks gibi Boston spor salonlarından bazıları, içinde bir Sıkma konumuna bile sahiptir.

İpucu: Karpuz, çilek, elma ve zencefil ile yapılan "Sonsuz Yaz" suyunu deneyin.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

3. Ruhunuzu Besleyin

Bu sevimli küçük meyve suyu barı Medford'da konumlara sahiptir ve Winchester, taze yapılmış soğuk sıkılmış meyve suları, meyveler, tostlar, tatlılar ve daha pek çok ürün sunmaktadır. Aynı zamanda kapınıza bile getirilebilecek bir detoks suyu programı sunarlar.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

4. Meyve Suyu Basın

Bu NYC West Village zinciri nihayet Boston'a genişledi ve bunun için buradayız. Juice Press, ünlü meyve suları, lezzetli meyve suları, soğuk demleme kahve ve kapları için bir favori. Salata teklifleri, meyve suları ve çeşitli çiğ yiyecekler için Back Bay, Chestnut Hill, Financial District veya Seaport'taki konumlardan birinde durun.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

5. Cocobeet Boston

Bu Hükümet Merkezi noktası, Boston’ın orijinal organik meyve suyu barlarından biri olarak bilinir ve bir dizi soğuk basınçlı meyve suları, çiğ yiyecekler ve City Hall Plaza'da yerel kaynaklı ürünlerle dolu bir menü sunar.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

6. Meyve Suyu

Bu North End etkin nokta meyve suyu barı, Boston’un tarihi İtalyan mahallesinin Arnavut kaldırımlı sokaklarına giden New Hampshire doğumlu bir meyve suyu zincirinin bebeğidir. Taze sıkılmış organik meyve suları ve vejeteryan yemeklerinin geniş menüsüne rağmen, karakol küçük ve hızlı bir şekilde meşgul oluyor.

Pro-tip: Öğle yemeğinin acele etini yudumlayın ve sabah güler yüzünüzü sipariş etmek için erken gidin, ancak bir çizgi ile karşılaşırsanız, meyve sularının ve smoothie'lerin beklemeye değer olduğunu bilirsiniz (ve chia pudingini denemeyi unutmayın!)

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

7. Susuzluk Suyu Co.

Bu Downtown meyve suyu barı, soğuk preslenmiş meyve suları, acılı kaseler ve ev yapımı çorbalar için kurumsal Bostonlılarla dolu küçük bir bardır.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

8. Meyve Suyu ve Caz Kafesi

Bu haşhaş Dorchester meyve suyu barı, tüm zamanların en iyi caz müzisyenlerinden bazılarının adını taşıyan lezzetli kahvaltı sandviçleriyle tamamlanan çok güzel bir ortamda, çeşitli meyve suları, tatlıları ve kahveleriyle son derece beğeniliyor. Ayrıca, film gecelerinden oyun gecelerine kadar ay boyunca devam eden çeşitli etkinliklere de sahipler.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

9. Anne Suyu

Bu meyve suyu barı zinciri, hareketli meyve suyu kamyonu olarak başladıklarından beri Kendall Meydanı, Back Bay ve Kuzey Yakası'nda bulunabilir. O zamandan beri Newbury Street ve Boston Public Market'e genişlediler ve Boston'ı dolduran öğrenciler ve doktorlar için bir temel haline geldiler. Meyve suyuna ek olarak, vegan atıştırmalıkları var ve doğrudan kapınıza getirebilecekleri temizleyici temizlikleri var.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

10. Devrim Sağlık Mutfak

Bu Back Bay meyve suyu barı, soğuk preslenmiş meyve suyu ve vejeteryan yemek ihtiyaçlarınız için ideal bir konumdadır. Smoothies, güç kaseleri, özel kahve ve çeşitli sağlıklı ürünler var.

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı

Bu Boston meyve suyu barlarından hangisini daha sonra deneyeceksin? Aşağıdaki yorumlardan yeşil bir makine almak için en sevdiğiniz yeri bize bildirin!

Özellik Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/391742867567862131/

Boston'da Denenecek 10 Meyve Suyu Barı sonrası ilk olarak Society19'da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir