Bu Güz Yaşam Alanınızı Dekore Etmenin En İyi İpuçları

Bu Güz Yaşam Alanınızı Dekore Etmenin En İyi İpuçları


İşte size bir ipucu: bahar temizliği, yeniden doğuşu ve tüm yaz için teklif etmeye hazır olmanın köşe pazarına sahip dır-dir aynı zamanda değişim ile ilişkili. Geleneksel olarak hasatla ilişkilendirilmiş, aynı zamanda mevsime bir tür acı tatlı hava var (bu sadece çürüyen yaprakların kokusu olabilir). John Keats, şiirinde düşüşün kendine özgü verimlilik markasını anlatıyor Sonbahar Açılış çizgisi ile “Sis mevsimi ve yumuşak verim”. Alanınızı sonbaharda dekore ettiğinizde farklı bir tavrınız var, ancak bunun nedeni farklı bir zihniyette olmanızdır ve yaşadığınız yer bunu yansıtmalıdır. Dekorasyon maceralarınız için bazı ipuçları.

Rahat olun

Yastıklar ve battaniyeler her şeyi değiştirebilir! Yaşam alanınızı bu sonbaharda bir film gecesi yapacak yer yapın. Ben doku temelli bir insanım, bu yüzden yastıkların ve battaniyelerin tıknaz örgüsünü seviyorum, çünkü bana en rahat kazakları hatırlatıyorlar. Rahat bir süveterin apartman versiyonunda yaşayabilseydim, isterdim, yani hardal sarısı, koyu kırmızılar ve nişanlımın “bir kutudan balkabağı püresi” dediği turuncu bir renk tonu üç favorim. Ancak, donanma tonlarını, odunsu kaşları ve sadece “yulaf ezmesi” olarak tanımlayabileceğim bir şeyi tercih ediyor. Yine de, kelimenin tam anlamıyla dekore etmek için ipuçlarımı kullanmanıza gerek yok. Belki de senin rahatlığın fikrin benimkinden farklıdır; Belki de yastığa yastık atmanın zaman kaybı olduğunu düşünüyorsunuz (tamamen anlıyor ve saygılarımla aynı fikirdeyim). Seni rahat ettiren ne? Oturma odanızda dev bir puf var mı? Bir Gudetama atışı? Goya’nın 4 metrelik duvar duvar resmi Satürn Oğlunu Yutmak? Düşüşte ne rahat bulursanız olun, içindeki yaşam alanınızı dekore edin!

Bu Güz Yaşam Alanınızı Dekore Etmenin En İyi İpuçları

Biraz Sıcaklık Getirin

Alanıma mum eklemek her zaman bir cadı gibi hissetmemi sağlıyor ve günler er ya da geç sona erecek, evinize biraz fazladan ışık kaynağı eklemek, bir evden daha fazla hissettirebilir. Mevsimsel depresyon krizinden muzdaripseniz, küçük bir güneş lambasına sahip olmak öğleden sonraları veya sabahları ışıklandırmanın yanı sıra mekanınızı süslemek için ek bir aydınlatma kaynağı olarak da kullanılabilir. Getirmek gibisi yok yaşam Alanınıza canlı görünen bir ışık kaynağı gibi ve bazı mumlardan daha fazla düşen hiçbir şey gibi.

Bu Güz Yaşam Alanınızı Dekore Etmenin En İyi İpuçları

Biraz Hayat Getir

Mevsimsel depresyon birçok insanın sonbaharda karşılaştığı bir şeydir. Bununla mücadele ediyorsanız, yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize ulaşın; ondan acı çeken biri olarak, kötüleştiğinde, güneş ışığının veya süslemeyle ilgili ipuçlarının gerekmediğinde bir zihinsel sağlık uzmanının yerini alamayacağını söyleyen ilk kişi ben olacağım. Bununla birlikte, bazen en iyi kişisel bakım türünün başka bir şeyi önemseme olduğunu öğrendim. Belki başka bir şey etlidir, belki de senin dairen. Dışardaki şeylerin günler soğudukça solup solması, insanların en neşeli olanları bile moralini bozabilir – yaşam alanınız için biraz yeşillik elde edebilirsiniz. Asılı bir ekici, zemini kaplayan saksılar (ancak yeterli güneş ışığı olduğu sürece, düzenlemek istediğinizde); hayatı çürüme mevsimine geri getirin.

Bu Güz Yaşam Alanınızı Dekore Etmenin En İyi İpuçları

Temalı Yap

21 Eylül gecesi gece yarısı anı, Cadılar Bayramı için evini dekore etmeye başlayan bir arkadaşım vardı (özellikle, Noel öncesi Kabus, çünkü diğer Cadılar Bayramı temalarının sahip olamayacağı bir ömür boyu süreceğine inanıyordu ve o değildi). 'yanlış değil) ve Yeni Yıllara kadar aşağı almadı'. Şimdi, aynısını yapmanız gerektiğini söylemiyorum, çünkü dekorasyon için ipuçları vermeye çalışıyorum, çalmak için fikirleri değil, ama belki de sizin rahat versiyonunuz. Belki de mekanınıza hayat ve sıcaklık getirme versiyonunuzdur.

Katılabileceğim şeyler varken en iyi alanımdan hoşlanıyorum (ve aynı zamanda kediyi de.) Nişanlım düzenli olduğunda alanını en çok seviyor. Arkadaşım en sevdiği film gibi dekore edildiğinde en çok sevdiği yerdi. Tüm bu dekorasyon ipuçları sizi kaçınılmaz sonuca götürecek araçlardır: mekanınızı dekore etmenin en iyi yolu sizi mutlu eden yoldur. Ve belki de bir yerlerde bir masada küçük bir balkabağıyla, çünkü sonbahar ve hepsi.

Bu Güz Yaşam Alanınızı Dekore Etmenin En İyi İpuçları

Dekorasyon için bu ipuçlarından hangisini kullanacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://i.pinimg.com/originals/d3/85/11/d385118f51c953872fa16d0a1cccd974.jpg

Post Yaşam Alanınızı Dekore Etmek İçin En İyi İpuçları Bu Güz, Society19'da ilk olarak ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir