Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir


Ekose daha fazla bir şey var mı? Kabak baharatı sonbaharın lezzeti ise, ekose sezonun baskısı. Ve belki de daha gençken, sadece ekose masa örtüsü malzemesi olarak düşünürdük ya da annelerimizin bizi Noel kartı için koyacağı tatil elbiseleri için mükemmeldir. Her iki durumda da, ister bir sevgili ister bir nefret olsun, ekose son zamanlarda büyük bir canlanma yaşadı. Ekose, moda dünyasının her yerinde, pistten sokaklara kadar görülüyor. Herkes ekose özlü düşme deseni olarak kucaklıyor ve siz de yapmalısınız. Ve şimdi neden hepimizin ekose bir parçaya yatırım yapmamız gerektiğine karar verdik, soru hala devam ediyor: ekose nasıl biçilir? Ekose'yi kendinden emin ve masa örtüsü gibi hissetmeyecek şekilde nasıl sallıyorsun?

Bir Siper:

Ekose yapmakta yeniyseniz (veya genel olarak giyme kalıplarında yeniyseniz), belki bir trençkot ekose eklemenin en ince yolu gibi görünmüyor. Sorun değil. Kareli pantolon, eşarp ve bluz ile pratik yaptıktan sonra, siperin üstesinden gelebileceksiniz. Trençkot bir ifade parçası ve desenlendiğinde daha da artar, bu nedenle bu eğilimi sarsmak için kesinlikle sert bir güven hissine sahip olmalısınız.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Pantolon:

Bu, ekose ile denemeye geçen çoğu insanın başladığı yerdir, çünkü ekose pantolonlar çok yönlü ancak incedir. Çok yönlüdürler çünkü bir deri ceket ve botlar veya topuklu ayakkabılar ile giyilebilirler. Ya da bir grafik tişört ve spor ayakkabı ile giyinip eşleştirilebilirler. Genellikle bir gün kot pantolonun moda rutini, bir sonraki siyah kot pantolon ve özel günler için koyu renkli kot pantolonlarımıza gireriz. Ancak kotlar sıkıcı olabilir ve kıyafetinize fazla ilgi göstermezler. Ekose pantolonlar kot pantolonun ve pantolonun monotonluğunu kırar ve görünüşe kesinlikle bir çekicilik katar.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Bir elbise:

Bu trend tüm şekillerde, tarzlarda ve renklerde gelir. Her kıyafet tarzında genellikle ekose seçeneği vardır. Ve bunun nedeni, ekose kıyafetlerin çok sevimli ve kesinlikle düşmek üzere. Ekose elbisenizi tayt, bot ve hoş bir ceket ile giyin, siz de düşmek üzere olacaksınız. Kıyafetler, kaykaycı elbiseler, gömlek askerleri-hepsi ekose için daha iyi görünüyor. Ekose elbisenizi botlarla eşleştirmek çok mükemmel, çünkü elbiseniz patlamış bir bükülme ile ultra kadınsı derken, çizmeleriniz tam badass diyor. İki kişiliğin arasında nihai dengeyi yaratır: sevimli ama sinirli.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Bir etek:

Okul kız vibes hiçbir zaman stil dışına çıkmak, ancak sonbahar kesinlikle bakmak ilk kez mükemmel bir zamandır. Ekose bir etek için şaşırtıcı olan şey, bu kadar kolay olmasıdır. Etek, kıyafetinizin merkezinde olabilir ve olmalıdır ve görünümünüzün geri kalanı destekleyici hareketler olarak hizmet edecektir. Belki de nerelisin, kısa, okul kızı esque ekose eteği düşmek için pek pratik değildir. Ancak taytlarla (veya diz boyu çoraplarla) eşleştirin, büyük boy bir süveter ve botlar takın ve sonbaharın getirdiğinden daha soğuk havalara hazırsınız.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Eşleşen Set:

Eşleşen bir küme düşmek için mükemmeldir, çünkü yaz aylarının bitmesi ve okulun ilk gününün gelmesi için hazırsınız. Ama bir öğrenci olarak değil… öğretmen olarak! Bu takımda çok profesyonel görüneceksin, çünkü eşleşen bir set, hepsini bir araya getirdiğin yanılsamasını yaratıyor (aslında yapıp yapamayacağımız küçük sırrımız olsun). Bir blazer başlı başına bir bildiridir, bu yüzden uygun bir ekose etekle veya pantolonla eşleştirmeyi hayal edin. Buradasın ve iş demek istiyorsun. Seti bir grafik tişörtle eşleştirmeyi deneyin; bu, öğretmeninizle okuldan sonraki öğretmene bakışınızı alacak.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Bir atkı:

Belki de kotlarınızı ve bant gömleğinizi çıkarmaya ve ekose bir beden için onları giymeye hazır değilsinizdir. Her şeyden önce aksesuarları dahil ederek Plaid Land'e yolculuğunuza başlamak için para ödersiniz. Ekose bir aksesuar eklemek, bir renk patlaması eklemek gibidir; Kıyafetini canlandırıyor ve görsel bir ilgi duyuyorlar. Ekose aksesuarlar, baskıya adanmış bir parça giysi yerine, ince ekose dokunuşlara izin verir. Ve eşarplar düşmek için mükemmel bir aksesuardır. Seni sıcak tutarlar ve tüm kıyafetlerini birbirine bağlarlar. Bu bir kazan, kazan. Ekose bir bere ve eldiven ile eşleştirin!

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Ayakkabı:

Belki ekose, bejeweled, tokalı topuklu ayakkabılar tam olarak senin işin değil. Şanslısın ki, ekose ayakkabılar her türlü gelir: topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar, daireler, botlar. Hem Dr. Martens hem de Van’larda bir çift ekose ayakkabı var. Ekose korkutucu olabilir, bu nedenle ekose ayakkabılar baskıyı dahil etmenin ekose ceket veya siperden daha kolay bir yoludur. Ekose topuklu, ekose spor ayakkabı, daire ve bot gibi herhangi bir kıyafetin bir parçası olarak çok güzel görünecek. Siyah kot pantolon, siyah bluz, ekose topuklu veya daire ile kot ceket düşünüyorum. Rica ederim.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Bir çanta:

Ekose aksesuarlar hakkında söylenen her şey, ekose bir çanta için de geçerlidir. Kıyafetinize görsel ilgi katar; tamamen siyah bir kızsanız, bir renk poposu olarak işlev görür; Kendinizi emin hissetmiyorsanız, deseni entegre etmenin kolay bir yoludur. Delirdim mi yoksa bir kıyafeti her iki ekose topuğun etrafında toplanmış mıyım? ve ekose bir çanta inanılmaz mı? Desen ile konfor seviyeniz ne olursa olsun, onu kitabınızın bir parçası haline getirmenin kolay yolları vardır ve şık bir ekose çanta bu yollardan biridir. Bez çantalar, kova çantalar, sırt çantalar ve kavramalar kareli baskıda daha iyi görünüyor.

Bu Sonbahar Ekose Nasıl Giyilir

Ekose her zaman ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarındadır. Yılın herhangi bir zamanında ekose için iyi bir zamandır. Ancak bu, stil ve güvenle giymenin kolay olduğu anlamına gelmez. Ama artık endişelenme! Artık ekose sadece masa örtüleri ve yapışkan tatil kıyafetleri için uygun değildir. Ekose giymek için sevdiğiniz yolların aşağısında yorum yapın.

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/697706167244335715/?lp=true

Nasıl Ekose Giyilir Sonrası Bu Sonbahar Society19 ilk çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir