Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor

Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor


2019'dan birkaç ay kalmış olmasına rağmen, ister inan ister inanma, Şükran günü köşede. Şükran günü yemeği, en önemlisi olmasa da, yılın en önemli ve sevilen olaylarından biridir, bu yüzden vaktinden önce gelip bu yılki akşam yemeğini en kısa sürede planlamaktan daha iyi bir fikir. Ya ev sahipliği yapıyor ya da katılıyorsanız, şükran ve düşmek, şimdiye kadarki en güzel mevsimlerden biriyse, bu yılki Şükran Günü yemeğine hükmetmek için bazı sonbahar dekorlarına bir göz atın.

Kabak Ahşap Bukle Çelenk

Düşmek her şey güzel yapraklar, turuncu tonlar ve bol miktarda balkabağı, sahte veya gerçektir. Bu yüzden, kendinize bir iyilik yapın ve satmadan önce bu sevimli ve eşsiz balkabağı kıvırmak çelenk kapmak. Balkabağı ruhunu gerçek bir balkabağına bakmak zorunda kalmadan somutlaştırmak mümkün olacak; ayrıca ön kapınıza asabilir ya da herkesin görmesi için şömine mantosu gibi hoş bir yere yerleştirebilirsiniz! Bu balkabağı çelenk, parıltılı dahil klasik çelenk üzerinde modern ve sanatsal bir twist.

Buradan alın:

Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor

Jüt Kabak Yastığı

Şükran Günü temalı bir oturma odasına merhaba deyin! Artık tüm ev dekorunuzu şükran rüyasına dönüştürebilirsiniz çünkü sadece yapışkan placemats, peçeteler ve çelenklerle ilgili değil. Aslında temalı tatil dekorunda çok daha fazlası var ve bu sevimli balkabağı yastık bunu kanıtlıyor. Aslında o kadar zevkli ki, tamamen yıl boyunca kanepenizde bırakabilirsiniz! Şükran günü dekorunun yerel bakkalınızdan veya Party City'den satın aldığınız sıradan ucuz şeyler olduğu bir zaman vardı, ama şimdi her şey potansiyel olarak tüm yıl boyunca kalabilecek zevkli ve estetik parçalar hakkında.

Buradan alın:

Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor

Maple Leaf Glimmer Dizeleri

Sevimli parıltılı ışıklar, gece lambaları ve parıldayan lambalara takıntılıysanız, bu sizin için mükemmel şükran zımba olabilir! Parıldayan ışıkların büyüsünü ve şükran havasının sıcaklığını birleştiren bu LED pille çalışan dize ışıkları, mekanınıza benzersiz bir aydınlatma vurgusu verecek. Bunları çelenklerin ve orta parçaların içine gizleyebilir, bir masaya yerleştirebilir veya en sevdiğiniz merdiven korkuluğunun çevresini burgulayabilirsiniz. Onlarla ne yapmaya karar verirseniz verin, kesinlikle bu yüreklendirici tatil için uygun sıcak bir şükran günü parlaması garanti eder.

Buradan alın:

Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor

Günbatımı Hasat Çelenk

Çelenkler en çok Noel döneminde kullanılır, fakat kim de Şükran Günü için uygun olmadığını söyler? Bu güzel el işi şükran çelengi, titreyen hüzün spreyleri ile daldan yapılmış, titremeye karşı sıcak ve sıcak bir tezahürat ekler. Bu çelengi ile ilgili eğlenceli olan kısım, geleneksel olarak kapınıza asabileceğiniz veya daha yaratıcı ve sanatsal bir his hissediyorsanız, bir tür armağanı satın alıp, havada sihirli bir şekilde yüzüyormuş gibi asabilirsiniz. fotoğrafta görüldü. Bu, görkemli şükran masanız için bir merkez niteliğindedir.

Buradan alın:

Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor

Şükran günü temalı Terrarium

Bu, tipik sahte yosun ve kristal teraryum durumunuz değildir. Geçtiğimiz birkaç yıldaki popüler eğilim, bazı kristalleri, toprak ve sahte yosunları elde etmek ve onları tatlı bir cam teraryumun içine koymak olmuştur. Bununla birlikte, bu şükran günü, onu bir adım öteye götürebilir ve eğlenceli bir DIY ve harika bir zımbalama ve konukseverlik merkezi yapan kendi temalı teraryumunuzu yaratabilirsiniz. Bu kesinlikle sahip olmak istediğin türden bir parça, çünkü sevgiyle kendi el yapımı eserin olacak. Bize güvenin, bu sonbahar mevsiminde tüm konuşmaların kaynağı olacak. İhtiyacınız olan tek şey bir cam teraryum, bazı sahte düşmeler çelenk bırakıyor, pille çalışan bir mum ve hatta belki küçük LED ışıklar. Tüm bu öğeleri yerel Pier 1'den kolayca alabilirsiniz.

Buradan alın:

Bu Yıl Şükran Günü Yemeği Yönetmek için Güz Dekor

Bu estetik açıdan zevkli zımbalar için sade şükran dekorasyonlarınızı değiştirme ve bu yaklaşmakta olan şükran günü yemeğinde en sıcak olanın en sıcak olma zamanı. Aşağıda yorum yapın ve bu sonbahar sezonlarından hangilerine sahip olacağınızı bize bildirin.

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://unsplash.com/photos/-pkRnhm60ew

Bu Yılki Şükran Günü Yemeği Kuralını Yönetmek için Düşme Dekoru, Society19'da ilk olarak göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir