Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme


Cadılar Bayramı için dekorasyon eğlenceli olabilir (bence); Tek dezavantajı, yalnızca yılda bir kez kullanacağınız dekorasyonlara çok para harcamaktır. Kimse korkutucu bir tatil için dekore etmek için bir evde yaşamak zorunda olduğunu söylemedi, yine de bir apartman dairesinde ya da bir yatakhane odasında yaşarken Cadılar Bayramı için dekore edebilirsiniz. Dairenizi bir bütçeyle dekore etmek istiyorsanız, sizi teminat altına aldık, çünkü işte bankayı bozmadan Cadılar Bayramı için dekore edebileceğiniz bazı yollar.

1. Cadılar Bayramı Çelenk

Cadılar Bayramı çelengi ile yanlış gidemem, çünkü onlar basit bir dekor parçası. Herhangi bir mağazadan kolayca Halloween çelenk satın alabilir veya sıfırdan bir tane yapabilirsiniz. Bu D.I.Y projesi zaman alabilir, ancak muhtemelen daha ucuz bir seçenektir. Cadılar Bayramı çelenkleri yapmak için herhangi bir fikre ihtiyacınız olursa, Pinterest'i kontrol etmenizi öneririm.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

2. Kara Kedi Dekoru

Kara kediler eski bir Cadılar Bayramı sembolüdür, bu yüzden bu harika bir proje. Bu dekoru yapmak için tek ihtiyacınız olan bazı plastik balkabakları, siyah sprey boya ve pille çalışan mumlar. Bu proje hakkında rehberliğe ihtiyacınız varsa, BuzzFeed'e gidin. Yüzyıllar boyunca, kara kedilerin şanssızlık işareti olduğuna, ancak dürüst olmak gerekirse gerçeklerden daha fazla olamayacağına inanılıyordu. Ekim ayı boyunca, birçok insan bu efsane yüzünden kara kedileri benimsemekten kaçınacaktır, ancak sizi bu klişenin ötesine bakmanızı ve bu Ekim'i benimsemenizi teşvik etmek istiyorum!

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

3. Şekerli Mısır Şişeleri

Ben sadece bu fikri seviyorum! Şekerli mısır, nihai Cadılar Bayramı muamelesidir, bu yüzden bu kadar iyi bir fikir. Bu proje için bazı temiz şişelere, beyaz sprey boyaya, sarı sprey boyaya, turuncu sprey boyaya, yapraklara ve tabii ki biraz şekerli mısır gerekecek. Bu proje o kadar uzun sürmüyor, ancak sprey boya kullandığınız için güvenli bir alanda yaptığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu proje hakkında daha fazla bilgi için, BuzzFeed'e gidin.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

4. Yüzen Elmalı Kase

Dairenizde veya yurtta küçük bir buluşma yapacaksanız, bu misafirlerin seveceği sevimli bir fikirdir. Bu dekor parçası, elmalar için çırpınan ünlü Cadılar Bayramı oyunundan esinlenmiştir. Bu proje için ekstra büyük bir kaseye, bazı elmaya ve küçük mumlara ihtiyacınız olacak. Bu konsepti gerçekten çok seviyorum, öyle ki gelecekte kullanabilmem için. Bu projenin nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için BuzzFeed’e gidin.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

5. Kötü Merkez

Her masanın Cadılar Bayramı için kötü bir merkeze ihtiyacı var. Dürüst olmak gerekirse, bu proje herkesin yapabileceği kadar kolay ve eğlenceli. Bu proje için altı plastik balkabağına, siyah şarpi ve beyaz sprey boyaya ihtiyacınız olacak. Bir şarpi ile yazmadan önce, sprey boyasının yazmaya yetecek kadar kuru olduğundan emin olmanız gerekir. Bu bir D.I.Y projesi olduğundan, seçtiğiniz herhangi bir mesajı iletirsiniz, ancak ben şahsen "kötü" harfleri severim. Bu proje hakkında daha fazla bilgi için, BuzzFeed’e gidin.

6. Kabak Yer Kartları

Konuklarınız bu fikri çok sevecek! Yer kartları olmadan bir partiye veya bir araya gelmeye ev sahipliği yapamazsınız. Bu proje için bazı plastik balkabaklarına, isim kartlarına ve çubuklara ihtiyacınız olacak. Bu proje muhtemelen toplam beş dakikanızı alacaktır, bu yüzden bu kadar kolay. Bu D.I.Y projesi oldukça ucuz çünkü Hobbie Lobby veya Michael’ın tüm kaplarını bulabilirsiniz. Bu proje hakkında bilgi için, BuzzFeed'e gidin.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

7. LED Spiderweb

Bu örümcek ağını tamamen seviyorum! Fiziksel sıfırdan bir şey yapmak için elinizde zamanınız yoksa, sadece harika görünen bir şey satın alın. Bu LED spiderweb turuncu LED ışıkları ve genel tüyler ürpertici bir görünüm ile çok serin. Pillerde su geçirmez kutu bulunduğundan bu dekoru dairenizin içine veya dışına yerleştirebilirsiniz. Bu ürünle ilgileniyorsanız, Crate and Barrel'e gidin.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

8. Hamamböceği İstilası

Hamam böceklerinden nefret mi ediyorsun? Onlardan korkmayan tek bir insan tanımıyorum. Hamamböcekleri var olan en uç yaratıklardır. Herhangi bir dolar mağazasından plastik hamamböceği satın alabilir ve bir havalandırma deliği ile yerleştirebilir ve misafirlerinizi korkutabilirsiniz. Ben yalan söylemeyeceğim, sanırım bunu gerçekten yapacağım. Bu projede daha fazlası için Clean Eating'e gidin.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

9. Kuzgun

Bu en korkunç değil, ama yine de oldukça havalı. Bu dekor parçası daireniz için mükemmeldir ve yapımı zor değildir. Bu proje için bir ya da iki dal, bir cam vazo, İspanyol yosun ve bir plastik kuzgun ihtiyacınız olacak. Nihai ürün, içine koyduğunuz zamana ve emeğe değecektir. Bu Cadılar Bayramı dekorunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için Kate Did It'e gidin.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

10. Mantel Dekoru

Dairenizde bir şömine olmalıdır, ancak değilse, bu dekor dairenizde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Mantel'inizi Cadılar Bayramı için dekore etmeye gelince, bir merkez parçasına ihtiyacınız olacak, bu yüzden bir kez aklınıza bir kez girdiğinde, ona eklemeye başlayabilirsiniz. Merkez parçanız belli ki ana odak noktası olacaktır, ancak merkez parçasını çevreleyen küçük balkabakları veya ürpertici figürinler gibi göz alıcı nesneler olmalıdır. Dekorasyon ile ilgili en iyi şey, tamamen size kalmış olmasıdır, ancak mantığınız için herhangi bir fikre ihtiyacınız olursa, ne hakkında konuştuğunu bildikleri için Start @ Home'a ​​gitmenizi öneririm.

Bütçeyle Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Dekore Etme

Dekorasyon, özellikle kendi dekorunuzu yaparken, acı verici bir şekilde pahalı olmak zorunda değildir. Cadılar Bayramı tatili için dekorasyon hayranı mısınız? Öyleyse, bu D.I.Y projelerinden hangisini takip edeceksin? Herhangi bir Halloween dekor fikriniz varsa, yorumlara basın ve bizimle paylaşın.

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/624452304561302866/

Post Bütçede Cadılar Bayramı İçin Dairenizi Nasıl Dekore Edebilirsiniz Society19.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir