Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya


Sık seyahat edenler, uçakla seyahat ederken, taşıma çantanızda saklamanız gereken bazı şeylerin olduğunu bilir. Bununla birlikte, bu, taşımalı öğelerin, bir yolculuğa çıkmadan, trene binmeden veya tüm gün süren bir etkinlikte bulunmanız durumunda diğer durumlar için geçerli olmadığı anlamına gelmez. Bir sonraki seyahatinizde veya günlük çantanızda bulundurmanız gereken bu eşyalara göz atın.

Sakız Veya Nane

Kişinizde bir tür nefes spreyi yaptırmak her zaman iyi bir fikirdir. İlk kez birisiyle ne zaman buluşacağınızı veya nefesini minik kokmadan daha az kokulu bırakan bir yemeğe ne zaman gideceğinizi asla bilemezsiniz. Uçaktaysanız sakız, kulaklarınızın inanılmaz derecede acı çekmesini önlemeye yardımcı olur.

Buradan alın:

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Kulaklık

Zaten bir çift kulaklık olmadan evden ayrılmayan bir insan türü olabilirsiniz, ancak değilseniz, olmak isteyebilirsiniz. Elbette, müzik dinlemek istiyorsanız kulakiçi kulaklıklar harika, ancak dinleyicilere gizlilik vermek istemediğiniz bir telefon görüşmesi yapıyorsanız harikalar. Alternatif olarak, toplu taşıma araçlarındaysanız ve insanlarla konuşmak istemediğinizi işaret etmek istiyorsanız, kulaklıkları takın ve diğerleri meli mesajı al.

Buradan alın:

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Alkol Mendilleri

Bu, açıklığa kavuşturmak için alem içine batırılmış bir bez anlamına gelmez. Bunlar, çantanıza atıp, rakamlarınızı tazelenme ihtiyacı hissettiğinizde ya da küçük bir yüzeyi silmek istediğinizde çıkardığınız temizlik mendilleridir. Gerçekten, bunlar herhangi bir zamanda sahip olabileceğiniz en faydalı eşyalardan bazılarıdır ve bunların kullanışlı olacağının garantisidir. Ayrı ayrı sarılmış mendiller etrafta olması için çok elverişlidir, bu yüzden elindeyken sahip olduğunuz her çantaya birkaç tane atabilirsiniz.

Buradan alın:

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Bir Telefon Şarj Kablosu ve Taşınabilir Şarj Cihazı

Yine, her iki kişide de bu iki önemli carry-on eşyası olan kişi olabilirsiniz, ama değilseniz, o ana menüye atlamak isteyebilirsiniz. Bunları kullanmaktan bile vazgeçseniz bile, şansınız olabilir, başkasının ihtiyacı olabilir ve onları getirdiğiniz için memnun olacaksınız. Telefonun batarya kullanım ömrünün bu noktasında, telefonunuzun en uygunsuz zamanda kaçınılmaz olarak bitmesi durumunda size bu şeylerin olması akıllıca olacaktır. Şarj cihazını vaktinden önce şarj ettiğinizden emin olun, aksi takdirde, esasen ölü ağırlığıdır.

Buradan alın:

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Yara bandı

Dürüst olmak gerekirse, kazıma veya kabarma olsun ya da dikişsiz küçük bir delik tutmanız gerekse de, bunun için pek çok kullanım var. İçeri girdikleri kutudan çıkardıktan sonra neredeyse hiç yer kaplamazlar, bu yüzden onları çantanıza eklemek gerçekten zor değildir. Artı, bu bandajların ne kadar sevimli olduğuna bak!

Onları buraya getir:

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Kalem ve kağıt

Bu, çoğu insan telefonlarına yazdığından beri eski moda olabilir, ancak ben üzerimde bir kalem ve en azından bir parça kağıt kağıdına sahip olmanın her zaman kullanışlı olduğunu düşünüyorum; Bazen ikisi de. Sıkılmanız, bir notu ya da ikisini not etmeniz ya da kaçınılmaz olarak unutacağınız harika bir fikre sahip olmanız harika bir şey.

Buradan alın:

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On EşyaTampon Veya Tampon

Eğer periyodunuzda olmasanız bile, ürün çantanızda, ürünlerde olması kesinlikle kötü bir fikir değildir. Amaçlanandan farklı bir amaç için olsa bile, siz veya bir başkasının onlara ne zaman ihtiyaç duyacağını asla bilemezsiniz. Bir başkası bu ikonik anı “O Adam” mı hatırlıyor?

* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Buradan alın:* Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Eşya

Seyahat ederken mutlaka bulundurmanız gerekenler neler? Aşağıya bir yorum yaz!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://unsplash.com/photos/4HHnYEvvY6s

Çantanızda Tutmanız Gereken Carry-On Öğeleri sonrası, Society19'da ilk olarak göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir