Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu


Düz beyaz bir tişört kadar çok az sayıda giysi vardır. Düz beyaz bir tişört giyinip, giyinip endişelenmeden atılabilir. Şık olabilirler, rahat olabilirler ve havalı bir kızın gardırobunda olması gerekenler. Bununla birlikte, düz beyaz bir tişörtün ne kadar çok yönlü olmasına rağmen, çoğu zaman kot pantolon ve spor ayakkabılarla eşleşerek takılıp kalıyoruz. Ve bu klasik bir görünüm olsa da, beyaz bir tişörtün stilini değiştirmenin başka birçok yolu var.

1. Denim Ceket + Aksesuarları ile

Bir kot ceket düz beyaz bir tişört kadar klasik, bu yüzden ikisini eşleştirmek mantıklı. Bazı aksesuarlar ekleyerek bu kıyafete biraz parlama ekleyin: takı, bir fular, bir paket çanta. Yamalarınızı ve pimlerinizi kişiselleştirerek deniminizi canlandırın.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

2. Seksi Etek + Sandalet ile

Bu kıyafet tamamen yaz saati! Sade beyaz bir tişört, hoş bir ayrıntıya sahip mini bir etekle eşleştirildiğinde harika görünüyor. Beyaz tişört, desenli kıyafetler için mükemmel bir araçtır çünkü kıyafetlerin parlamasını sağlar. Eşsiz yazlık bir görünüm için sandaletler ve favori güneş gözlüklerinizle eşleştirin.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

3. Biker Şort Ile

Motorcu şortları son zamanlarda çok popüler oldu. Çok zahmetsiz ve temel beyazdan en sevdiğiniz müzik grubuna kadar herhangi bir tee ile eşleştirildiğinde harika görünüyorlar. Motorcu şortları saat on birde yoga sesini duyduğunuzda ancak dörtte yürümek için bir pistiniz olması için idealdir.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

4. Bir Kayma Elbise ile

Genellikle bir gece elbisesini tarih gecesi ya da kulüpteki bir kız gecesiyle ilişkilendiririz. Ancak en sevdiğiniz elbiseniz varsa, giymek için can atıyorsunuz, gündüzleri kolay ve rahat bir görünüm için beyaz bir tişörtün üzerine koyun. Spor ayakkabısı ve kot bir ceket bu kıyafeti giydirir ve gündüzden geceye hızlı bir geçiş yapmak için tişörtün üstünden kayın, spor ayakkabılarınızı topuk ve voilà ile değiştirin! Kulüp için hazırsın.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

5. bir kot etek

Başka bir klasik görünüm. Bu görünüm yaz ve ilkbahar için mükemmeldir, ancak bazı taytlar ekleyin ve anında harika bir sonbahar görüntüsü haline gelir. Kot etekleri ve beyaz tees mükemmel bir çifttir, çünkü görünüşü şık ancak geri yatırılmış. Giyinmek için spor ayakkabı atmak ve tarih gece için çizme veya topuklu ayakkabılar.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

6. Deri Ceket + Sıkıntılı Jeans Ile

İlk olarak, deri ceketler herhangi bir kıyafet ile serin görünüyor. Bu yüzden beyaz tişört ve deri ceket kombinasyonunun bu listeyi oluşturması şaşırtıcı değil. Sıkıntılı bir kot pantolon ekle ve kötü günden badass'a gittin.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

7. Hayvan Baskısı + Bot ile

Hayvan izi giyerken daima o giysinin öne çıkmasını istersiniz. Bu yüzden beyaz bir tişörtle eşleştirmek, tüm dikkatin baskıda olacağı anlamına gelir. Bir çift motorcu botu ekleyin (ve derim ki bir deri ceket?) Ve siz de NYFW'ye veya Hell’s Angel’s Biker Clubhouse'a gidersiniz.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

8. Yapılandırılmış bir Blazer Ile

Yapılandırılmış bir blazer, her kadının gardırobunun olmazsa olmazlarından. Bu ceketler beyaz bir tişört kadar çok yönlüdür çünkü giyinip giyilip brunch için mükemmeldir ve röportaj için sonradan gelmeyi umuyorsun. Aday patronun seni bu formda gördüğü anda sana iş teklif edecek.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

9. (El Kesilmiş) Kot Şortlu

Bu alabildiğin kadar geri çekildi. Beyaz bir tişörtün uzunluğundan memnun değil misiniz, yoksa onu biraz daha eşsiz yapmak için çaresiz misiniz? Kes hadi! Göbek göster ve bronzluğunuzu ve makas becerilerinizi gösteren yazlık bir görünüm için biraz bacak.

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

10. Kot + Topuklu

Muhtemelen, düz beyaz bir tişörtün en klasik ortağı kottur. Onlar en iyi arkadaşlar. Klasik bir görünüme rağmen, birazcık cazip görünmesi için bazı yollar var. Sade bir görünüm için bu kıyafeti topuklarla eşleştirin. Dramatik bir takı ve mükemmel bir görünüm için mükemmel bir çanta ekleyin

Düz Beyaz Tee Stil 10 Yolu

Çok yönlü olduklarından, düz beyaz bir tişört tam anlamıyla her şeyle – denim, deri, topuklu ayakkabı veya spor ayakkabılarla eşleştirilebilir. Beyaz bir tişörtünüzü sallamak için en sevdiğiniz yolun altındaki yorumlarda bize bildirin.

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/10977592821893535/?lp=true

Post A Stili A Düz Beyaz Tee 10 Yolları Society19 ilk ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir