Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları


Yazlar dondurma ve limonlu turtalarla doluyken, sonbaharda pişirme yaratıcılığınızın parlamasını sağlamak için mükemmel bir fırsat var: Cadılar Bayramı. Tatil, bir sonraki partinizde ilahi görünmek zorunda olan birçok eğlenceli ve lezzetli ikram fikrine olanak tanıyor. Neredeyse ürkütücü bir şeyden ilham alabilir, seçenekleri ürkütücü hale getirmenin sevimli hale gelmesini ve iğrençliğin lezzetli görünmesini sağlayabilirsiniz. Biraz araştırma ve biraz yaratıcılık ile ne yapmanın olanakları gerçekten sonsuzdur!

Fakat zaman yaklaştıkça, usta pişirme becerilerinizi göstermeye hazır olmak isteyeceksiniz. İşte bir dahaki sefere mutfakta olurken düşünmeniz gereken bazı yaratıcı tatlı fikirler!

Mezarlık kekleri

Klasik kekleri acımasız bir şekilde ele geçiren bu mezarlık temalı tatlı bir kalabalık-zevkli olacağından emin olabilirsiniz. Yapması oldukça kolaydır ve konsepti birçok farklı yöne çekebilirsiniz. Ancak, mezar taşlarını yapmanın kolay ve lezzetli bir yolu da bunu kurabiye yapmaktır. Çerezleri vaktinden önce taş şeklinde pişirmek isteyeceksiniz ve ardından buzlu kek tepsisine yapıştırın. İşiniz bittiğinde, konuklarınızdan kesinlikle saniyeler içinde çağıracak ürkütücü kek ısırıklarına sahip olacaksınız!

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Canavar pirinç gevrek davranır

Bir sonraki partide arkadaşlarına biraz korkmak mı istiyorsun? Bu canavar pirinç gevrek muamelesini, dışarıdan baktıklarından çok daha tatlı olarak düşünmelisin. Muameleleri yapmaya başlamak için, Rice Krispies tahıllarını ve eritilmiş lokumlarını karıştırıp top gibi bir yapıya dönüştürmek isteyeceksiniz. Tek fark gıda renklerine göre renkleri bölmek için üç istasyona sahip olmanız gerektiğidir: bir yeşil, bir siyah ve bir mor. Sonunda, bir şekerleme gözüne takılmak isteyeceksiniz, kurumaya bırakın ve işte biraz şirin ve ürkütücü davranışın var!

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Kir Cupcakes

Kir yeme kavramı kesinlikle iğrenç görünmekle birlikte, bu topkeklerin tadına bakmak isteyeceksiniz. Onları yapmak için klasik bir parti çikolatalı kek hazırlayacaksınız. Dekorasyonunuzdaki tek fark dekorasyona gelir. Çürümüş tatlılarınızı bitirmek için çikolatalı dondurma, ezilmiş oreo tepesi ve ekşi sakızlı solucanlar kullanmak isteyeceksiniz. Ekleme efekti için, bir örümcek veya mezar taşı gibi yenilebilir olmayan bir kabı ekleyebilirsiniz. Bu cupcakes "kir" iştah açıcı görünmesini sağlar … yapmak zor!

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Çikolata Kaplı Yarasa Trüf

Oreos aşk? Sence yarasalar sevimli mi? Ve ikisini de birleştirmek için sevimli bir muamele mi arıyorsunuz? Çikolata kaplı yarasa yer mantarından başka bir yere bakmayın. İlk önce ezilmiş Oreos ve krem ​​peynirin bir karıştırıcı ile karıştırılmasıyla başlamak isteyeceksiniz, daha sonra toplar halinde kalıplanacaksınız. Bu topların bir süre buzdolabında soğumasını bekleyin ve sonra eritilmiş çikolata bir kaseye batırın. Bir Oreo'nun çerez kısmını kanatlar için kırın ve kanatlar için bastırın. Son olarak, iki şeker gözüne bastırın ve kurumaya bırakın. Bitmiş ürün, konukların zevklerini yüzen gibi hissettirecek bir plaka olacak!

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Balkabağı Simitleri

Çikolata kaplı simit bu yeni almak bir hit olacağından emin olabilirsiniz. Sapları için portakal erir ve yeşil m & ms bir kombinasyonu ile, bu tatlı küçük ısırık boyutunda çubuk kraker atıştırmalık içinde Cadılar Bayramı'nda balkabağı tüm eğlence yakalar. Eğer pişirme türü değilseniz, bu çok fazla çaba harcamak zorunda kalmadan tatlı ile bir açıklama yapmanın kolay bir yoludur. Sadece bir kabın içinde şekerleri eritin, daldırın, bir m & m sapına yapıştırın ve yaklaşık yirmi dakika kurumaya bırakın. Havalı olduktan sonra, çok fazla hazırlık yapmanıza gerek kalmadan konuklarınızı etkileyecek şenlikli bir balkabağı simitine sahip olacaksınız!

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Skull Cake Pops

Kek popları, bütün tatlıyı hazırlamak için yorucu bir iş yapmak zorunda kalmadan küçük bir kek tadı elde etmek için mükemmel bir yoldur. Ve onları kafatasları gibi görünmek için dekore ettiğinizde bir düşme davranışı haline geliyorlar. Bu muamele süper basittir. Hala tam bir kek pişirmek isteyeceksiniz ancak fırından çıkan görünüşleri önemli değil, çünkü yemeğin daha küçük bölümlere ayrılması ile sonuçlanacak. Bu bölümler daha sonra donma ile karıştırılacak ve daha sonra toplara kalıplanacaktır. Bunlar bir saat kadar soğuduktan sonra, onları beyaz bir çikolata karışımına batırmak isteyeceksiniz. Onları kafataslarına dönüştürmek için, daha sonra ghoulish kreasyonlar için ağız ve burun oluşturmak için siyah buzlanma kullanmak isteyeceksiniz. Bu korkunç muamele arkadaşlarınız ve misafirleriniz için yutulacağından emin olacaktır!

Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Frankenstein Marshmallows

Hayattalar! Hayır, bu göründüğü kadar gerçekçi davranmaz, aslında canlı değildir, ama tatlı, çikolata tadı doludur. Bu daldırma marshmallow almak sezonu için süper sevimli. Bir çubuğun üzerindeki düz şekerleme çubuklarını yeşil şeker eritmelerine batırarak başlamak isteyeceksiniz ve göz çubuklarına yapıştırabilirsiniz. Bunlar kuruduktan sonra, saç görünümünü oluşturmak için muameleleri sadece sade bir çikolata karışımına yeniden göndermek isteyeceksiniz. Sonunda, biraz çamur efekti için bir tutam ile doldurmayı ve hatta şeker ya da buzlu kırmızı izleri eklemeyi seçebilirsiniz. Arkadaşların bir sonraki partine getirdiğinde bu tatlıların ne kadar tatlı olduğuna inanmayacak!Eğlenceli ve Lezzetli Yaratıcı Güz Tatlıları

Bu düşüşü yapmaya karar verdiğiniz her neyse, araştırmanızı yaptığınız ve sadece pişirme sürecinde eğlendiğiniz sürece, gerçekten harika bir şey üreteceksiniz! Neyse ki bu tariflerin hiçbiri için usta bir fırıncı ustalığına ihtiyaç duyulmaz. Ayrıca Cadılar Bayramı dağınık bir tatildir, bu yüzden eğer karışırsanız, birinin farkına varma şansı oldukça zayıf.

Ürkütücü mevsimler için mükemmel olan kendi yaratıcı sonbahar tatlılarınız mı var? Yorumlar bölümünde bizimle paylaşın!

Özellik Resim Kaynağı: https://www.chelseasmessyapron.com/5-ingredient-halloween-oreo-truffles/

Eğlence ve Lezzetli olan Yaratıcı Güz Tatlıları sonrası, Society19'da ilk kez ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir