Evinizi Sonbaharda Dekore Etmenin En İyi Yolları

Evinizi, bu küçük değişikliklerle sonbahar mevsimi için hazır olacak şekilde dekore edin.


Düşmek hemen köşede ve ne yazık ki bütün yaz boyunca sergilediğiniz parlak renkli flamingoları bırakma zamanı. Eviniz, yapraklar renk değiştirmeden önce en yeni düşme eğilimleriyle dekore edilme zamanı. Evinize yepyeni bir makyaj yapmak istemeseniz bile, evinizi düşmek üzere dekore etmek için küçük değişiklikler yapabilirsiniz. İşte Aralık ayında yılbaşı ağacını koymak zorunda kalmadan evinizi daha iyi dekore etmek için ev dekorasyonunuzda yapabileceğiniz değişikliklerden bazıları.

Yastıklar At

Bunlara atmak yastıkları denir, çünkü onları atabilirsiniz. Sadece şaka yapıyorum, parlak pembe ve yeşil yastıklarınızı atmak zorunda değilsiniz, ancak onları depoya almayı düşünmelisiniz. Tamamen yeni bir oda gibi hissettirmek için yatağınızın ve kanepenizdeki atma yastıklarını güncellemeyi deneyin. Koyu portakalları, yeşillikleri ve hatta kırmızıları deneyin.

Tüm yastıklarınızı yükseltmeye tamamen hazır değilseniz, birkaç yeni atma yastığına karıştırmayı deneyin. Bu, yepyeni bir kanepe veya yatak satın alarak bankayı bozmadan evinizi düşmek üzere dekore etmenize yardımcı olacaktır. En iyi bölüm, bu yastıkların bir kısmının kışın da yeniden kullanılabilmesidir.

    Evinizi, bu küçük değişikliklerle sonbahar mevsimi için hazır olacak şekilde dekore edin.

Kupalar

Yaz aylarında soğuk bir bardak limonata, Tanrı'nın bir armağanıdır. Ancak rüzgar esmeye başladığında, en sevdiğiniz kupayı kapmak ve güzel bir kitapla kıvrılmak isteyeceksiniz. Sıcak bir içecek teklif etmeseniz bile, kupalarınız ziyaretçileriniz tarafından görülecektir. Sıcak çikolatanızı, sonbahar dekorunuzu sergileyen bazı yeni sonbahar kupaları ile renklendirin.

Evinizi bardaklar gibi kullanışlı dekor öğeleriyle dekore etmek, tekrar kullanmayacağınız işe yaramaz eşyaları satın almadan mevsim geçişini yapmanın en iyi yoludur. Sonbahar ve kış aylarında sonbahar kupaları ve sıcak bir içecek almak istiyorsanız yaz aylarında bile kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz bardağı sabah alıp, mevsim ne olursa olsun güne başlamanın en iyi yoludur.

    Evinizi, bu küçük değişikliklerle sonbahar mevsimi için hazır olacak şekilde dekore edin.

Taze çiçekler

Çiçekler sadece ilkbaharda açmaz, tüm yıl boyunca taze çiçekler satın alabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir renk düzeninde çiçek satın alabilirsiniz söz değil. Evinizi taze çiçeklerle dekore edin, kendinizi kar yağma ihtimali olsa da büyüdüğünü hatırlatın. Çiçekler evinizdeki herhangi bir odayı aydınlatabilir ve güzelliğine baktığınızda sizi gülümsetebilir.

Evinizi, evinizin her tarafında turuncu ve kırmızı çiçeklerle sonbaharda çiçek aranjmanları ile dekore edin. Taze çiçekler için çok fazla para harcamayın, solmazlar ve tekrar taze olanlar elde etmek isteyeceksiniz, maliyetler artmaya başlayabilir.

    Evinizi, bu küçük değişikliklerle sonbahar mevsimi için hazır olacak şekilde dekore edin.

Pumpkins

Balkabağı kötü bir şekilde sarılır, sadece Cadılar Bayramı için değildir. Sadece bir balkabağı almanız, onu korkutucu bir fener fenerine oymanız gerektiği anlamına gelmez. Evin kokusunu almak ve şenlikli görünmesi için evin etrafındaki küçük balkabakları ve donlarla süsleyin.

Kar yağmaya başladığı zaman bu ev dekorunu tekrar kullanabilirsiniz. Balkabaklarını tatil sezonunda pırıl pırıl bir beyaz veya mavi boyayın. Bu ev dekorasyonu, plastik balkabakları için taze balkabakları satın almanıza bağlıdır, ya da bu şekilde eviniz sonbaharda hazır olacaktır.

    Evinizi, bu küçük değişikliklerle sonbahar mevsimi için hazır olacak şekilde dekore edin.

Evinizin dekorunu güzelleştirmek için bu sezon evinizi bu sonbahar trendleriyle dekore edin. Tüm evinizi dönüştürmekle ilgilenmiyorsanız, yıl boyunca işe yarayacak sonbahar ürünlerini bulun.

Evinizi dekore etmenin en sevdiğiniz yolu nedir? Aşağıya yorum yapın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://ngrl.org/event/closed-for-thanksgiving-all-branches-2018-11-22/2018-11-22/

Post Evinizi Sonbaharda Dekore Etmenin En İyi Yolları, Society19'da belirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir