Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu

Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu


Yine neredeyse o zaman! Bu doğru, yatakhanenize geri dönüş, hatta bir daireye taşınma! Her ne şekilde içine giriyorsanız yapın, genellikle standart bir kural vardır: Hasar yok. Ve biraz para vermek istemiyorsanız, duvara bazı raptiyeler koymak zorunda kalmazsınız, buna sadık kalırsınız.

Peki kendi yeteneklerinizi katamazken mekanınızı nasıl sevimli ve kişisel hale getirmeniz gerekiyor? İster inanın ister inanmayın, bölgenizi kişiselleştirmek mümkündür, sadece biraz yaratıcılık gerektirir! İşte alanınızı hasar vermeden dekore etmenin beş yolu, bu yüzden ihtiyacınız olan parayı saklıyorsunuz!

1. Soyma ve Sopa Duvar Kağıdı

Bir yurt veya daire ile ilgili en çirkin şeylerden biri duvarlar. Ancak, zamanın% 99'u, duvarları boyamak veya çivi ile resim asmak büyük bir hayırdır ve güvenlik depozitonuzu geri almanızı önler. Öyleyse odayı, hasara neden olmadan görsel olarak çekici kılacaksın?

Soyma ve yapıştırma duvar kağıdı, bir alanı zarara neden olmadan süslemek için nispeten yeni ve giderek daha popüler bir yoldur. Geleneksel duvar kağıdının aksine, kabuğu çıkarmadan duvar kağıdına yapıştırıcı gerekmez, bunun yerine dev bir çıkartma gibi. Yapıştırıcı olmadığından, duvar zarar görmez ve ayrılma veya yeni bir yere taşınmanın zamanı geldiğinde kolayca çıkarılabilir.

Bu daha popüler hale geldiğinden, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce kabuğu ve yapışan tasarım var! New York'ta bir daire için bir tuğla duvar tasarımı için gidin ya da sadece 24/7 plajda olmak istiyorsanız bir duvar resmi deneyin!

Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu

2. Halılar

Soyma ve yapıştırma duvar kağıdı bir iş için çok büyük görünüyorsa veya ihtiyaçlarınız için pratik değilse, mekanınıza zarar vermeden dekore etmenin başka bir harika yolu da goblen!

Goblenler harikadır çünkü bu çirkin duvarları kaplayarak duvar kağıdı gibi davranabilirler, ancak duvar kağıdından çok daha hızlıdır ve onu bir yerden bir yere getirebilirsiniz. Goblenler yatakhaneler için mükemmeldir çünkü yurtlar genellikle daha küçüktür ve goblenler alanın çoğunu kaplayabilir!

Goblenler ayrıca dolap kapıları için mükemmel bir alternatiftir veya pencere perdeleri olarak kullanılabilir! Soyma ve yapıştırma duvar kağıdı daha büyük alanlar için ideal olsa da, halılar birçok şekilde kullanılabilir ve küçük alanlar için mükemmeldir.

Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu

3. Hasarsız Şeritler

Alanınızı tamamen kişiselleştirmek istiyorsanız, zararsız şeritler gitmenin yoludur!

Bir yatakhaneye ya da daireye taşındığınızda, genellikle delikler olsa bile, duvarda delik açmama konusunda bir kural vardır. Diğer yatakhane duvarları bile tuğladan, betondan veya sıvadan yapılabilir, bu nedenle çiviler ve tırnaklar sıkmazdır. Yani, fotoğrafları, posterleri, takvimleri, pencere çubuklarını asmak istiyorsanız, zararsız şeritler ile tanışın!

Bunları hemen hemen her yerde bulabilirsiniz, eczaneler dahil! Asmak istediğiniz şeye bağlı olarak, çeşitli ağırlıkları taşıyabilecek cırt dahil farklı tipte iplikler vardır. Öyleyse perdeler için cam çubuklar asacaksanız, yaklaşık 15 libre tutan kancaları deneyin!

Hareket etme zamanı geldiğinde veya yerleşimden sadece yorulduğunuzda, musluğu çekerek çıkarmanız yeterlidir;

Bakın:

Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu

4. İletişim Kağıdı

Kontakt kağıdı, yurt odanızın mobilyalarını kişiselleştirmek için şarttır! Birçok yatakhane odası, bir masa ve şifonyer gibi temel unsurları sunacaktır, ancak bunlar genellikle ahşaptır ve görsel olarak çekici değildir. Bu nedenle mobilyanızı kişiselleştirmek ve yatak odanızın 10 kat daha iyi görünmesini istiyorsanız, iletişim kağıdını deneyin!

İletişim kağıdı, duvar kağıdına benzer, ancak daha küçük alanlar için kullanılır. Sıkıcı eski bir ahşap masa veya komodini mermer bir masaya değiştirin ya da boya veya hasarsız bir şeyin rengini değiştirin! Daha eğlenceli bir çalışma alanına sahip olmak sizi daha üretken hale getirir ve ödev yapmak için masanızda oturmaktan korkmazsınız!

Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu

5. Alan Halıları

Son fakat kesinlikle en az alan kilim!

Ahşap zeminli bir yere taşınırsanız, alan halıları mükemmeldir. Ahşap zeminler oldukça sönük olabilir ve soğuyabilir. Ayrıca oldukça rahatsızlık veriyorlar, bu nedenle biraz daha rahat olmak istiyorsanız, bir alan halısına bakın!

Alan halıları da bir odayı birbirine bağlayabilir ve alanınızı daha büyük gösterebilir! Alan kilim bulmak çok kolay ve son derece ucuz olabilir, böylece cüzdanınız bir darbe almayacak!

Hasar Vermeden Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu

Alanınızda bu zarar vermeyen fikirlerden herhangi birini dener misiniz?

Öne çıkan resim: https://www.pinterest.com/pin/712765078506939457/

Post Space'te, Hasarınızı Sebep Olmadan Mekanınızı Dekore Etmenin 5 Yolu İlk çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir