Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi


Su nereye giderseniz gidin bir zorunluluktur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla su şişesi var! Bugün plastik su şişeleri almak artık işe yaramıyor, çevreyi öldürüyor ve pahalı, bu yüzden nereye giderseniz gidin getireceğiniz bir yere yatırım yapma zamanı! Bu liste size piyasadaki en pratik, estetik ve kullanışlı su şişeleri için en iyi seçenekleri verecektir. Susamama arkadaşlarımı.

1. Hidroflask

Hidroflask, özelleştirilebilir stilleri ve su şişesinin sıvıyı sıcak veya soğuk tutabilmesi için 48 saate kadar etkileyici olan kabusudur. Oldukça büyük bir su şişesi, bu nedenle gün boyunca size yetecek kadar su almakta sorun yaşamazsınız. Ömür boyu garantili, çift cidarlı vakum yalıtımlı paslanmaz çelik var, bu yüzden bu kötü çocuklardan birini seçerek kendinizi yanlış tanıyamazsınız. Ayrıca su, kahve, bira ve şarap gibi farklı sıvı türleri için farklı şişeler satarlar, böylece her durum için farklı bir şişeye sahip olabilirsiniz!

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

Bu ürünü al:

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

2. Bekle

Bu su şişesi, sosyal medyada büyük ve estetik öğeleri seven herkes için büyük bir hit. Bu muhtemelen piyasadaki en estetik su şişelerinden biridir, demek istediğim bu su şişesinin ne kadar sevimli olduğu. Paslanmaz çelik dış kabuğu, her renkte kesinlikle harika görünen, bu güzel mermer deseniyle birçoğu farklı stillerde gelir. Bu su şişesini bir sonraki Insta-post veya Snapchat hikayenizin arka planına atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

Bu ürünü al:

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

3. Nomader Katlanabilir

Bu, dolu bir sırt çantasına sahip olan ve çok fazla yer kaplamaktan hoşlanmayan herkes içindir. Bu su şişesi gerektiğinde çok fazla su doldurur, ancak bittiğinde çoğu su şişesinin yapamayacağı bir şey yapabilir. Bu BPA içermeyen silikon su şişesi, doldurulmuş sırt çantanızda olabildiğince fazla yer kazanmak için toplanabilir ve paketlenebilir. Ancak sadece silikon olduğu ve katlanabildiği için kalitesini düşürmeyin. Oldukça dayanıklı bir tasarıma sahip,% 100 sızdırmazlık sağlar. Bu popüler paslanmaz çelik su şişelerinin büyüklüğünü veya ağırlığını beğenmiyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olabilir. Bunun da bir ömür boyu garantisi var, bu yüzden çantanızın içindeki aşınma ve yıpranma veya aşınmaya kaygı duymayın, anlarlar.

Bu ürünü al:

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

4. Gatorade sıkmak

Bu su şişesi kişisel bir favori, çok güzel ve çok kolay kullanılabilir. Mükemmel bir silindir, sıvı için çok fazla alana sahip ve sıkmak için mükemmel. Bu Gatorade şişesi suya son derece kolay ve hızlı erişim, sadece hızlı bir sıkma, bükülme veya açılma olmadan spor dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kesinlikle en uygun su şişesi çünkü hızlı bir yudum alırken başa çıkacak bir şey yok. Bu su şişesi ile ilgili tek sorun, çantanızda ıslanmasını istemediğiniz bir şey varsa, çantanızın etrafında dolaşma konusunda dikkatli olun, çünkü yanlışlıkla sırt çantanızın içini fışkırtabilirsiniz!

Bu ürünü al:

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

5. CamelBak Eddy

Eğer saman ömrünün hayranıysanız, bu su şişesi tam size göre. Her yudum almak istediğinizde başınızı geriye doğru eğmek için fazla sıkıntı çekiyorsanız, mühürlü pipetli bir ısırık valfli CamelBak Eddy size göre. Ayrıca taşıyabileceğiniz veya taşıyabileceğiniz herhangi bir çantayı klipsleyebileceğiniz hoş ve tutması kolay bir tutamağa da sahiptir. Normal ağızlıklı tüm klasik su şişelerinde güzel bir değişiklik, bu marka ile yanlış gidemem. Ayrıca uzun plastik tüp pipetli sırt çantası formunda su şişeleri satarlar, süper serin ve sıcak yürüyüşler için mükemmeldirler.

Bu ürünü al:

Her Zaman Yanınızda Olan En İyi 5 Su Şişesi

Bunlar bizim olmazsa olmaz su şişelerimiz! Yorumlarınızdaki favorilerinizi bize bildirin!

Öne çıkan resim: https://www.pinterest.ca/pin/822751425653279838/

Post, Her Zaman Sizinle Birlikte Olmak İçin En İyi 5 Su Şişesi, Society19'da ilk olarak göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir