Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var


Düşmek sadece köşede ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz: düşme sıcaklıkları, gri gökyüzü ve daha kuru hava. Sonbahar, yılın en güzel zamanlarından biri ve tatillerin başlangıcı olsa da, birçok ayarın yapıldığı mevsimdir!

Sonbaharda rahatlamanıza yardımcı olmak için, işte hepimizin ihtiyaç duyacağı ve aşık olacağımız 10 sonbahar ev şartı!

1. Nemlendirici

Bu sonbaharda nemlendiriciye sahip olmak, kuru havayla savaşmaya yardımcı olmak için bir zorunluluktur!

Nemlendiriciler kuru sonbahar havasına nem ekler ve kuru cilt, dudak, boğaz ve burun tedavisine yardımcı olabilir. En kötü hislerden biri, aşırı kuru bir boğazla uyanmak ve cildinizin sıkı ve çatlamış gibi hissetmesidir. Bir nemlendirici ile, güle güle güle güle güle öpüşebilirsin!

Ek bir avantaj olarak, bazı nemlendiriciler, sağlığınız ve iyiliğiniz için harikalar yaratabilecek esansiyel yağlarla çalışır! Ancak nemlendiricinizin etmeden önce uçucu yağlarla çalışıp çalışmadığını kontrol ettiğinizden emin olun!

Mağaza nemlendiricileri ve difüzörleri:

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

2. Renk Pops

Tamam, itiraf et, sonbahar zaman zaman biraz moral bozucu olabiliyor. Sıcaklıklar düşüyor ve okul yeniden açılıyor ve gökyüzü griye dönüyor.

Düşüşün mavisi olmak için, evinize biraz renk ekleyin! Düşmeyi düşündüğünüz zaman, çiçekleri düşünmeyebilirsiniz ama aslında sonbaharda açan çok güzel çiçekler vardır! Bu çiçeklerin bazıları krizantemleri, hercai menekşeleri ve her biri sonbaharda açan dianthus'ları içerir ve bu nedenle bu kasvetli mevsimde bulunabilir veya hatta ekilebilir!

Çiçekler sizin tarzınız değilse, dekoratif yastıklar veya sanat eserleri ile renk patlaması ekleyin! Fikirler sonsuzdur ve burada çok az renk patlaması olması ve kesinlikle ruh halinizi artıracak!

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

3. Gündoğumu Aydınlatması

Sabahları uyanmak olduğu kadar zor, ama dışarısı karanlıkken daha da zorlaştığında uyanmaya çalışmak.

Düşme ile ilgili en kötü şeylerden biri sabahları ne kadar karanlık olduğu. Gün ışığından yararlanma biraz yardımcı olabilir, ancak o zamana kadar karanlık sabahlarda zor olabilir! Bunu yenmek için, günışığı aydınlatmasına yatırım yapın!

Gündoğumu aydınlatması herkes için harikadır çünkü yavaş yavaş ve yavaşça sizi uyandırır. Gündoğumu aydınlatması, alarmınız çalmadan 30 dakika önce yükselen bir ışığa başlayacak ve alarmınız çaldığında en parlak olacak bir akıllı sistem türüdür. Gün doğumu ile uyanın ve her zamankinden daha rahat hissediyorum!

Dükkan gündoğumu aydınlatma:

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

4. Alan Isıtıcılar

Eğer soğuk iklimlerde yaşıyorsanız, uzay ısıtıcılar çok önemlidir! Eğer yurt veya apartman dairesinde yaşıyorsanız, daha küçük, kapalı alanları ısıtmak için tasarlandıkları için uzay ısıtıcıları da harikadır! Öyleyse, evde her zaman besleyici olan bir oda varsa, bir alan ısıtıcısı şarttır!

5. Taşınabilir Fanlar

Havalar soğumaya başlamasına rağmen, genel olarak, alan ısıtıcılarının ve ısıtıcıların ısısının biraz fazla olabileceği bazı geceler vardır. Mini ya da portatif vantilatöre sahip olmak, ısıyı kapatmak için çok soğuk olan günlerde olması için çok önemlidir, ancak evde de çok sıcaktır.

Bir fanı çalıştırmak aynı zamanda hava dolaşımını da devam ettirmek için harika bir şeydir, bu nedenle sizde bir vantilatör olması çok soğuk olsa bile, havanın dolaşımını sürdürebilir!

6. Kahve Makinesi

Sonbaharda, kabak baharatı her şey için tur atıyor. Ve ne yazık ki, bizim için bu, kahve dükkanlarının müşterilerle dolup taşdığı ve hatların kapı dışında olduğu anlamına geliyor. Ayrıca kahvenin soğuk sabahlara getirdiği sıcaklığa bağımlı hale gelebilir ve bu gerçekten pahalı olabilir!

Biraz para kazanmak ve kalabalığı yenmek için kahve makinesine yatırım yapmayı düşünün. Uzun vadede, tonlarca tasarruf edeceksiniz ve kendi kahvenizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz! Hatta Starbucks tariflerini arayabilir ve evde istediğiniz kahveyi alabilirsiniz!

7. Isıtmalı Banyo Paspas

Isıtılmış bir banyo paspasına sahip olmak aşırı ve gereksiz görünebilir, ancak soğuk bir sonbahar sabahı duştan kaç kez çıktınız ve donuyorsunuz? Bir çok sefer.

Isıtılmış banyo paspasına sahip olmak sabah rutininizi çok daha kolay ve konforlu hale getirir ve şaşırtıcı derecede ucuzdur! Artık duştan çıkıp soğuk karo zeminini korkutmak yok!

Dükkan ısıtmalı banyo paspasları:

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

8. Mum ve Balmumu Isıtıcıları

İyi sonbahar mumunu kim sevmez? Mumlarla ilgili tek serseri, evde olmadığınızda ve bir çok yurtta yanmalarına izin veremezsiniz (veya izin vermemelisiniz) ve bir yurtta yangın tehlikesi olduğundan izin veremezsiniz.

Mekanınızı, mumu yakmadan bir mumun kokusuyla canlandırmak istiyorsanız, mum ve balmumu ısıtıcılarından başkasına bakmayın!

Mum ısıtıcıları yatakhane odaları için mükemmeldir, çünkü muhteşem kokuyu almak için bir mum yakmanıza gerek yoktur! Bir mumu yaktığınızda, kokladığınız şey erime mumudır, böylece bir mum ısıtıcısı bunu eksi alevle yapabilir! Ek bir bonus olarak, mumlar için kullanmadığınızda kahve veya çayınızı sıcak tutmak için bardak ısıtıcısını bir bardak ısıtıcı olarak kullanabilirsiniz!

Bir diğer harika seçenek de balmumu ısıtıcıları! Balmumu ısıtıcıları, bir ampulle ısıtılan seramik bir kase olduğundan daha popüler hale geliyor, böylece evde değilken veya uyurken bile bırakabilirsiniz! Bunun avantajı her saatinde kokuyu alabilmenizdir, böylece eve geldiğinizde eviniz sonbaharın kokusuyla doludur! Birçok mağaza balmumu eritimi satar, ancak bunlardan herhangi birini beğenmezseniz, en sevdiğiniz sonbahar mumunu seçin ve kendi erimenizi yapmak için balmumunu temizleyin!

Mağaza mum ve balmumu ısıtıcıları:

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

9. Uzay Çantaları

Uzay çantaları her mevsim için zorunludur, ancak kesinlikle yazlık giysilerinizi saklamak için onlara ihtiyacınız var! Giysileri yoğunlaştırmak için uzay çantalarını ve her gün kullanmadığınız kışlık paltoları bile yoğunlaştırın! Uzay çantalarıyla ne kadar yer kazanabileceğinizi görünce şoke olacaksınız!

10. Havlu Isıtıcı

Gereksiz gibi görünebilecek başka bir ürün, ancak bir kez elinizde olduğunda, asla geri dönmek istemeyeceksiniz!

Havlu ısıtıcıları şaşırtıcı derecede ucuzdur ve banyo ve duş deneyiminizi hayal edebileceğinizden daha iyi hale getirir! Ve ayrılmak ve biraz daha fazla harcamak istiyorsanız, kesinlikle ödeyecek!

Sıcak duştan çıkıp soğuk havaya çıkmak en kötü duygulardan biridir. Havlu ısıtıcısına sahip olmak, havluyu duş alırken ısıtır ve dışarı çıktıktan sonra sizi sıcak bir kucakla sararak asla üşümez! Bu herkesin ihtiyacı olan bir ev esastır!

Havlu ısıtıcıları:

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var

Evinizdeki vazgeçilmezleriniz neler? Yorumlarda bize bildirin!

Öne çıkan resim: https://weheartit.com/entry/321815420?context_page=10&context_query=fall+home+decor&context_type=search

Home Essentials Herkesin Bu Güze İhtiyacı Var mesajı, ilk önce Society19'da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir