Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri


Çoğu insan seyahat etmenin yeni insanlarla, manzaralarla, geleneklerle ve etkinliklerle dolu fantastik bir deneyim olduğu (ya da olabileceği) konusunda hemfikirdir. Tatil yerlerine karar vermek zor olabilir, ancak çoğu insanın yılda yalnızca bir, belki iki kez vakti olduğundan, bir yere gitme fırsatına sahipler ve değerli tatil zamanlarını boşa harcamak istemiyorlar. Kapsamlı Instagram araştırmasına dayanarak, kova listenize eklemeniz gereken en iyi tatil yerleridir.

Tarih Bürosu İçin: Luoyang, China

Dünyanın en eski şehirlerinden ve Çin'deki en eski şehirlerden biri olarak bilinen Luoyang, zengin tarih dolu, tarihin sıkışıklığınız varsa ziyaret edebileceğiniz bir yer. Çok fazla tarihe sahip bir sitede olmak istiyorsanız, Çin'de ziyaret edeceğiniz çok fazla şehir var: Xi'an, Hangzhou, Nanjing ve daha fazlası.

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Çiçek Tutkunları için: Amsterdam, Hollanda

Teknik olarak, bir kasaba olan Lisse'yi ziyaret etmelisin. dışarıda Keukenhof bahçesi ile bilinen Amsterdam şehrinin baharında açan milyonlarca lale soğanı barındırıyor. Lale sever için bundan daha iyisi olamaz; Keukenhof'un bahçesinde yetişen 800'den fazla çeşit var!

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Daredevil İçin: Arenal Volkanı, Kosta Rika

Kosta Rika'daki Arenal volkanını çevreleyen alanda, adrenalin seviyesini iyi seven birileri için çok fazla farklı aktivite var. Ormanlık gölgelikte fermuarlı bir yüzeye gidebilir, aktif bir volkanda yürüyüş yapabilir, bir şelalenin içinde rappel, beyaz-su raftingine gidebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Plaj Sahili İçin: Grace Körfezi, Turks ve Caicos Adaları

Plaj severler muhtemelen genel olarak Türkleri ve Caicos'u dürüst olmaktan çok sever. Yumuşak altın-beyaz kum, berrak turkuaz su, yumuşak dalgalar – neyi sevmiyorsunuz? Grace Körfezi, dünyanın en güzel plajlarından biri olmalı; kum ve su arasındaki zıt renkler kesinlikle muhteşem. Sadece elinizde bir piña kola ile güneşin içine dalmak dileğiyle.

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Explorer için: Chilkoot Trail, ABD ve Kanada

Bu izi hiç duymamış olabilirsiniz, ancak Alaska ve Yukon Bölgesi’nden geçen 33 mil uzunluğundaki muhteşem bir yürüyüş. Manzaralar muhteşem ve bu yolun arkasında çok fazla tarih bile var. Klondike Gold Rush'dan önce, Chilkoot izi bir Tlingit ticaret yoluydu, ancak bir kez altın akışı başladığında, iz damgalılar için merkezi bir yol haline geldi. İzin sonunda bugün hiç altın bulamayabilirsiniz, ancak gerçek altın yol boyunca görüşlerin içinde yatıyor.

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Tomurcuklanan Fotoğrafçı için: Mykonos, Greece

Kelimenin tam anlamıyla, Mykonos'un şimdiye kadar gördüğüm her resmi kesinlikle çarpıcı. Doğal olarak, insanlar güzel olmayan fotoğraflar göndermek veya paylaşmak istemezler, ancak çok güzel görünen bir yerin iyi fotoğraflarını çekmek zor olamaz. Mikonos, fotoğrafçılığı seven biri için renkler üzerinde harika bir çalışma olabilir; Bu resimdeki canlı mavi ve parlak beyazlara bakın!

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Kar Tavşanı için: Mt. Norquay, Kanada

Muhtemelen Kanada, Alberta'daki Banff Ulusal Parkı'nı duymuşsunuzdur, ancak Banff'a yakındır ve az bilinenleri Mount Norquay'dir. Bu, tatil sırasında yamaçlara çarpmak isteyen insanların harika bir kayak merkezi. Geziye çıkıp Ekim sonunda Banff Dağı Film Festivali için Banff'ı ziyaret edip Mt. Daha az nüfuslu alanlar için Norquay yamaçlarında kendi hareketlerinizi uygulayın.

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Lüks Arayanlar İçin: Victoria, Seyşel Adaları

İnsanlar lüks tatilleri düşündüklerinde akla gelen otomatik bir nokta. Seyşeller, kesinlikle muhteşem 115 küçük adadan oluşan bir ülkedir. İlk önce bir Fransız kolonisi olarak talep edildi, ancak daha sonra Afrika kölelerinin yerini alan İngilizler tarafından ele geçirildi ve Seyşeller 1976'da nihayet bağımsızlık kazandı. Pek çok farklı ünlünün hedefi ve Prens William ve Prenses Kate, o zaman muhtemelen herhangi bir ortaklarımız için yeterince iyi.

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri

Kova listenizde hangi tatil yerleri bulunuyor? Aşağıda bizimle paylaşın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.instagram.com/p/BzLJeEYDG77/

Kova Listenizde İhtiyacınız Olan Tatil Yerleri sonrası, Society19’da ilk olarak göründü.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir