Madison, Wisconsin bölgesindeki En İyi Yemek Fırsatları

Madison, Wisconsin bölgesindeki En İyi Yemek Fırsatları


Madison, Wisconsin bir kolej şehridir ve bu, etrafta koşan insanların da sıkı, kolejlerden birinde olduğu anlamına gelir. bütçe. Şehir, Eno Vino, Fresco, Graze, Lucille, Nadir, Fleming ve Samba gibi restoranlarla kesinlikle daha lüks yemekler sunsa da, doğru fırsatları ve özel fırsatları öğrendikten sonra daha da ucuz olan birçok lezzetli, uygun fiyatlı yerler de bulunuyor. İşte Madison'daki en iyi yiyecek fırsatlarından bazıları.

1. Devlet Sokak Brats TÜM HAFTA

Birçok insan Brats’ı birinci sınıfın hepsine gittikleri bar olarak bilse de, bu bar tüm hafta boyunca harika yiyecek spesiyalleri sunmaktadır. Öncelikle ve en önemlisi, pazar günleri 11-4: 00'dan itibaren 5 $ tavuk parmağı, patates kızartması ve kola veriyorlar. Evet, bütün gün sadece beş dolara doyurucu ve lezzetli bir yemek alabilirsiniz. Pazartesi ve salı günleri, öğleden sonra saat 9'dan akşam 9'a kadar 2 $ sosis, ve muhtemelen şimdiye kadarki en iyisi, çarşamba günlerinde de akşam saat 4-9'dan itibaren 50 sentlik kanatlar var. Son olarak, perşembe günleri 4-9: 00'dan (görünüşe göre o zaman çerçevesini gerçekten seviyorlar) 2.50 $ ÇİFT çizburger var. Çok açık bir şekilde, eğer bir bütçeniz varsa State Street Brats olması gereken yer. Ve güzel olduğunda bu fırsatların verandada tadını çıkarabilirsiniz.

2. Kısa Yığın Kör Özel

Her UW öğrencisi Short Stack'ın ne kadar harika olduğunu bilir (bu nedenle her cumartesi sabahı kapıyı kapatır), ancak bazı öğrenciler Short Stack’ın inanılmaz özel körünü bilmezler. Dışarıdaki maceracı insanlar için, bu özel sizin için olabilir, çünkü bu şekilde çalışır: tek yapmanız gereken günün özel siparişini vermek ve yarı fiyatına almaktır. fakat hepsini daha heyecanlı hale getirmek için, garsonunuz size getirene kadar ne kadar özel olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok! Bu bir risk, ancak% 50 indirimli inanılmaz bir yemek yediğinizde buna değebilir.

Madison, Wisconsin bölgesindeki En İyi Yemek Fırsatları

3. Chaser’in 69 cent kanatları

Yine insanlar Chaser’ın birinci sınıf bir verandaya sahip olan serin ve geniş bar olduğunu biliyor olabilir, ancak aslında bu bar daha sunabileceği çok şey var. Kolej öğrencilerinin sarhoş olmak için gidecekleri bir yer değil, bir sürü şey olsa da. Özellikle, çarşamba günleri, bu spor barı ve ızgara, herhangi bir içecek alımında 69 kuruş kanat sunuyor. Bu, yaklaşık 10 $ için güzel bir içki ve kanat yemeği tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir! Buradaki kanatlar çok lezzetli.

Madison, Wisconsin bölgesindeki En İyi Yemek Fırsatları

4. Bel Air 2 $ Tacos

Bel Air, salı günleri hariç, fantastik, biraz pahalı bir Meksika restoranı. Salı günleri, sadece 2 $ tacos eşliğinde harika bir Meksika Restoranı! Bu harika bir fırsat çünkü güzel bir yemek deneyimi yaşayabilirsin, bedava cips ve salsa yiyebilirsin ve ayrıca 6 dolar için üç tacos ile kendini doldur. Bundan daha iyisi olamaz.

Madison, Wisconsin bölgesindeki En İyi Yemek Fırsatları

5. Wando’nın Barı

Madison'daki en iyi yiyeceklerden biri Wando’daki Bar'da. Burası her zaman çılgın içki spesiyalleri içeriyor (ünlü balık avları dahil), ama kaçırılmaması gereken bazı yiyecek fırsatları da sunuyor. Pazartesi gecelerinde, Trivia gecesi tarafından zihinsel olarak uyarılırken 2 $ burger de alabilirsiniz. Mükemmel bir gece gibi gözüküyor, ancak orada bitmiyor: Salı günleri, Wando’da 2 $ tacos (hem sığır hem de tavuk), 6 $ yüklü kesadiller ve ÜCRETSİZ BACON var! DOĞRU, BACON BEDAVA!

Madison, Wisconsin'de yaşıyorsanız ve paranızın karşılığını almak istiyorsanız, bu barların veya restoranların hiçbirinde uyuyamazsınız, çünkü yalnızca Madison'daki en iyi yiyecek fırsatlarından bazılarını sunar.

Madison'da en sevdiğin anlaşma hangisi? Aşağıya yorum yapın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.nbc15.com/content/news/New-mural-in-Madison-honors-legacy-of-musician-Otis-Redding-401019116.html

Best Food Deals In Madison, Wisconsin sonrası ilk olarak Society19'da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir