Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor

Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor


Güz tartışılabilir bir şekilde yılın moda için en iyi zamanlarından biridir. Net hayvan baskılarına veya kalın ekoselere bakarken aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda eğlenceli baskı var. Ancak birçoğumuz tam bir sıçrama yapmak istemiyoruz, ancak sonbahar kıyafetleri ile tamamen yapılmış kıyafetler haline geldi. Sadece yaz mevsiminde nostalji ve sevimli buluşlarımızı sürdürmek istemiyoruz, sonbaharda dışarıda hala sıcak olabilir.

Sonbahar havası inanılmaz derecede öngörülemez olabilir. Rekor kıran yüksek veya düşük olabilir ve Eylül, Ağustos’tan daha sıcak hale gelebilir. Bu nedenle, geçişi yavaşça yapmak isteyeceksiniz. İşte size düşme baskıları günlük görünümünüze sokmanın bazı yolları!

Desenli Ayakkabı

Sıkıcı bir kıyafet döngüsünde sıkışıp kalmanın mücadelesini hepimiz biliyoruz. Ve bazen üzerimizdeki sonbahar mevsiminde nötr giymek istediğinizde zor. Çözüm? Düşme desenli ayakkabı, bir kıyafeti renklendirmenize yardımcı olabilir ve bu sonbaharda istediğiniz tüm tonları ve siyahları giymenize olanak sağlar. Bu ifade ince ancak insanların gözleri genellikle koyu renk baskılara çekildiğinden kesinlikle dikkat çekiyor. İster leopar çifti, ister yılan derisi ayak bileği patik olsun, bu sonbahardaki görünümünüzde kesinlikle bazı övgüler alacaksınız.

Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor

Bel Çevresindeki Flanel

Belin etrafına bağlanmış bir pazen, günlük çalışma görünümünüze düşmek için klasik bir yöntemdir. Flanel sadece modaya uygun ifadelerinizi mevsime göre kanıtlamanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda üşümeniz durumunda küçük bir ceketin işlevselliğini de sağlar. Giysiyi bir elbise ya da tişört ve kot pantolonla eşleştirmeye karar verirseniz, sevimli görünmek zorundasınızdır. Daha ince bir pazen önerebilirim, çünkü bazen kumaş çok kalınsa, yürürken ağırlık kaybedebilir ve beliniz yerine ayak bileklerinizle sonuçlanabilir.

Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor

Desen Ceketli Katman

Ceket üzerine düşme baskısı, bu baskıları görünümünüzde kullanmanın kolay bir yoludur, çünkü bir taahhüt dışılıktır. Ceketi hissetmiyorsanız veya ısıtılmış bir odada giyerken çok sıcak olsaydınız, kolayca çıkarabilirsiniz. Parça, sadece bir kaban ceketini veya yapağı kırmak zorunda kalmadan sıcak kalmayı sağlamanın yanı sıra kıyafetinizin bir parçasıymış gibi görünmesini sağlar. Görünümünüzün geri kalan kısmında, özellikle pantolonunuzda, cesur desenlerden kaçının diyebilirim. Ceketle gerçekten yakın bir eşleşme olsaydı bir gömlek belki de kabul edilebilirdi, ya da ikisini aynı anda sergilemeyi planlamıyordun.

Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor

Kalın Bir Kemer

İnsanlara sadece küçük bir sonbahar tadı vermek ister misiniz? Bir kemer, görünümünüzü tamamen sollamadığınız sürece, gizlice düşmek için mükemmel bir yoldur. Bir elbiseyle, bir çift yüksek belli kotla ya da bölgenizde hala sıcaksa kısa şortlarla eşleştirilen parça, sonbaharda hareket etmeye hazır olduğunuzu ancak yaz aylarında ekranda görünmek istediğinizi göstermek için bir denge sağlar hala yapabilir. Daha kalın bir kemer öneririm, çünkü çok ince olursa, insanlar tamamen yapmaya çalıştığınız ifadeyi kaçırabilir, yani boşuna bir ifade yaptığınız anlamına gelir.

Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor

Bir Şal Dökümlü

Bazen serin bir sonbahar gününde, kendimizi bir battaniyeye sarmak istiyoruz. Açıkçası, fikir pratik değil, peki ya bir moda eşdeğeri varsa? Bir şal bir yorganın sağlayacağı tüm sıcaklığı verir ve bu durumda inanılmaz derecede şık görünmenizi sağlar. Bu sonbahar ekoselerini çalışmak için kolay bir yol. Parçanıza en çok dikkat çekmek için bu şalları düz bir tişört veya elbise ile giymenizi tavsiye ederim. Ekim ayının 40 derece günü vurduğunda, bu eşyayı dolabında tuttuğun için pişman olmayacaksın!

Nasıl Çalışılır Günlük Görünüşünüze Düşüyor

Hangi sonbahar izlerini seviyorsun? Yorum bölümünde bize bildirin!

Özellik Resim Kaynağı: https://riotbae.com/products/cargo-pants

Nasıl Çalışılır Düşüyor yazısı, Günlük Görünümünüze Baskı Yapıyor Society19'da ilk çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir