Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri

Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri


Odanı tekrar vampirlemekten daha heyecan verici bir şey yok! En basit değişiklikler, alanınızın nasıl hissettiği konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Odanızı dönüştürecek bu muhteşem yatak odası DIY'lerini incelemeniz gerekiyor!

1. Bitki Saksıları

Bitkiler odanıza can ve temiz hava getirir. Kendi bitki saksılarınızı kendin yapmanın, odanızın renk düzenine uyan yeni tesisiniz için harika bir ev yaratan eğlenceli bir kişiselleştirme etkinliği olabileceğini gördük!

Birinci adım, tesisiniz için doğru boyutta bir boş kap seçmektir. Pencerenize koyabileceğiniz küçük kapları severiz.

Sonra, tencerenizde bir tasarım oluşturmak için akrilik boya kullanın. Bu düz bir renk veya bir desen olabilir. Tek sınırın hayal gücün! Boyayı sızdırmaz hale getirmek için şeffaf akrilik bir kaplama spreyi kullanmanızı öneririz, böylece zamanla yıpranmaz.

Tencereniz tamamen kuruduktan sonra toprakla doldurabilir, tesisinizi ekleyebilir ve işte! Artık bitkinizi tamamen benzersiz tutacak bir yeriniz var çünkü onu siz yarattınız!

Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri

2. Kara Tahta Duvar

Kara tahta duvarlar bir yatak odasına fevkalade eğlenceli bir ektir! Benzersiz bir aksan duvarı oluşturmak için sadece bir duvarı boyamayı seviyoruz.

Bu DIY büyük bir değişiklik ama aslında çok basit! Tek yapmanız gereken bir duvar seçmek ve kara tahta boyasıyla boyamak.

Kuruduktan sonra, rengârenk tebeşirle ne istersen çizebilirsin! Bazı eğlenceli fikirler ilham verici alıntılar, desenler veya çiçek tasarımlarıdır.

Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri

3. Festival Çelenk

Yataklarımızın üzerinde asmak için küçük garland telleri oluşturmayı seviyoruz! Yıl boyunca ayak uydurabileceğiniz bir çelenk yaratabileceğiniz gibi, tatilimize bağlı olarak bizden vazgeçmeyi seviyoruz!

Garland çok basit ve yapmak kolaydır. Gerçekten ihtiyacınız olan şey tel, yapıştırıcı ve inşaat kağıdı. Asıl çelenk, sevdiğiniz malzemeden ve sevdiğiniz malzemeden yapılabilir.

Düşmek için bazı yaprakları kırmızı, turuncu ve sarı olarak kesin ve ipe takın. Kış için kar taneleri yapabilirsin. Yaz ve bahar için, çiçek yapabilirsiniz. Tasarımınızı bir dizeye yapıştırdığınız sürece olanaklar sınırsız!

Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri

4. Mobilya Makyajı

Mobilyanızın rengini değiştirmek, odanızın görünüşünü değiştirebilir. Zor görünse de, bunu yapmak oldukça kolaydır.

Mobilyanız bitmişse, boya veya leke çıkarıcı kullanmanızı öneririz. Bundan sonra, mobilyalarını zımparala. Bu yeni boya veya leke yapışmasına yardımcı olacaktır.

Ardından mobilyalarınızı yeni bir renge boyayabilir veya boyayabilirsiniz. Daha önce sahip olduğun ters yöne gitmeyi dene. Bunun anlamı, beyaz mobilyalarınız varsa, karanlık bir leke ya da tam tersi olabilir.

Siz de tek bir düz renk yapmak zorunda değilsiniz. Birçok çocuk mobilyalarını boyamayı hayal eder, ancak ebeveynleri tarafından izin verilmemektedir. Artık büyüdüğünüze göre, mobilyanızda ne istersen tasarlayın, kasabaya gidin! Eğer karışırsanız, boyamak ve tekrar denemek çok kolaydır.

Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri

5. Atmak Yastık

Yatağınızın üzerindeki atma yastıkları değiştirmek odanızı tekrar canlandırmanın harika bir yoludur. Atma yastığı oluşturmak gerçekten eğlencelidir.

Kumaşa ve kumaşa ihtiyacınız olacak. Yastığı birlikte sabitlemek için bir dikiş makinesine, iğneye ve ipliğe veya sıcak bir tutkal tabancasına ihtiyacınız olacak.

Yastık ölçünüzü seçin ve kumaşınızı ikiye katlayın. Yastığınızın dört kenarından üçünü sabitleyin. Bu bir dikiş makinesinde veya elle yapılabilir. Sıcak tutkal kullanabilirsiniz, ancak iki dikiş yöntemi olarak uzun ömürlü değildir.

Ardından yastığınızı sağ tarafa çevirin ve doldurun. Şimdi, kenarları içe doğru katlayın ve son tarafı kapatın. İşte aldın! Eğlenceli bir ev yapımı yastık! Bu DIY harika çünkü odanıza yeni bir görünüm için mükemmel kumaşı seçebiliyorsunuz.

Odanızı Yeniden Vamp Yapmak İçin Yatak Odası DIY'leri

Yatak odanı tamamen iyileştirmeye hazır mısın? En çok denemek istediğinizin altına yorum yapın!

Sunulan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/ASxr8W9F_GPvrBiN8XmCm6xqAnEwzGuZPuTuvudz13P0bxb3s5le14A/

Post Room'da ReVamp Yapmak İçin Yatak Odası DIYs'i ilk önce Society19'da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir