Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey

Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey


Havaalanına getirmeniz gereken şeyler var ya da uçağa binmenize izin verilmeyecek. Bu tür ürünler arasında Kimlik, Pasaport (uluslararası seyahat edenler için) ve biniş kartı bulunmaktadır. Bu ihtiyaçların yanı sıra, uzun uçuşa devam edebilmek için getirmeniz gereken birkaç şey var. İşte Uçağı Olmadan Uçuramadığınız 6 Şey:

1. Kulaklıklar:

Uçağa binmeden önce kulaklık getirmeyi unutmayın! Gürültüleri engelleme (çığlık atma, horlama ve ağlama, birkaç isim vermek), müzik dinlemek, film izlemek veya TV Şovları izlemek gibi çeşitli şekillerde kullanılabilirler. Havaalanına gitmeden önce onları paketlemeyi unutma! Bir uçağa binmeden önce herhangi bir havaalanı kioskundan bazılarını satın alabilmenize rağmen, orada satılan ürünlerin çoğu genellikle overpriced.

Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey

2. Eğlence:

Uçağa binmeden önce, uçağının hangi film / eğlence seçeneklerini sunacağını bilemez. Bazı havayolu şirketleri çoklu kanallara sahip bireysel TV ekranları sunarken, diğerleri arasından seçebileceğiniz çok sayıda film bulunur. Yani en iyi bahis hazırlıklı olmaktır. Uçağa binmeden önce dizüstü bilgisayar, telefon ve / veya iPad gibi elektronik cihazlarda bir sürü film, TV Şovu, kitap ve oyun indirin. Diğer bir seçenek ise, uçuş sırasındaki Wifi hizmetini satın almaktır; böylece uçuşunuz sırasında web'e göz atabilir veya Netflix'i izleyebilirsiniz.


3. Yiyecek ve Su:

Eğer uçak yemeğinin hayranı değilseniz, havaalanına gitmeden önce getireceğiniz yiyecekleri hazırlayın. Diğer bir seçenek, uçağa binmeden önce terminaldeki restoranlardan veya gazete bayilerinden bir yemek veya atıştırmalık satın almak. Terminalde seçebileceğiniz birçok seçenek var.

TSA Güvenlik Kontrolleri sırasında sıvıların atılması gerektiğini bilmemize rağmen, uçağa binmeden önce restoranlardan veya gazete bayilerinden bir su şişesi satın alabilirsiniz. Ek olarak, yanınıza boş ve kullanılamaz bir su şişesi getirebilir ve güvenlikten sonra doldurun. Herhangi bir nedenden ötürü uçağın topraklandığı acil bir durumda uçağa binmeden önce yanınıza yiyecek ve su bulundurmak en iyisidir ve tüm yolcuların kaçmasına izin verilmez. Kimsenin kaçabileceği saatler olabilir !!

Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey

4. Taşınabilir Şarj Cihazı ve Tüm Diğer Şarj Aletleri:

Günümüzde çoğu havayolu, elektronik cihazlarınızı uçakta şarj etmek için USB ve elektrik prizleri sağlar; bu nedenle biniş yapmadan önce şarj cihazlarınızdan herhangi birinde (iPhone, dizüstü bilgisayar, iPad, Kindle, vb.) Herhangi bir şarj cihazı bulundurmakla hazırlanmanız en iyisidir. bir uçak. Uçuşunuzun havayolunun bir USB prizi olmaması durumunda, kalkış gününüzden önce taşınabilir bir şarj cihazı aldığınızdan emin olun. Taşınabilir şarj cihazları hayat kurtarıcıdır!

Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey


5. Sıkıştırma Çorap:

Uçuşunuzun ne kadar sürdüğüne bakılmaksızın, çoğu zaman koltuğunuzda sıkışıp kalacaksınız. Koltuğunuzda uzun bir süre, özellikle dar bir alanda oturmak, bacaklarınızın derin damarlarında potansiyel olarak kan pıhtılarının oluşmasına neden olabilir. Ne kadar uzun süre hareketsiz kalırsanız, şansınız da o kadar yüksek olur. Bunu önlemeye yardımcı olmak için, bir uçağa binmeden önce sıkıştırma çoraplarını taşınmakta olduğunuzdan emin olun. Sıkıştırma çorapları kanın akmasını sağlar ve hafiftir. Bu çorapların ekleri, nemli hava koşullarında yürürken ayağınızı pisletmeyeceklerini ve giyilebileceklerini içerir.

Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey


6. El Temizleyici Mendil:

Uçakta ne tür mikroplara rastlayabileceğinizi asla bilemezsiniz. Uçuşunuz sırasında herhangi bir hastalığı yakalamak, hastalanırsanız tatilinizi mahvedebilir. Uçağa binmeden önce yanınızda bazı el dezenfektanı mendili olduğundan emin olun, böylece tepsi tablasını, koltuğu, banyo kapı kolunu vb. Silebilirsiniz. Mendiller bakteri ve virüslerin çoğunu öldürür.

Olmadan bir uçağa binemezsin 6 şey

Bu listede eksik olduğunu düşündüğünüz herhangi bir öğe var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.cbc.ca/hellogoodbye/blog/airplane-etiquette

Post Society 6'da ilk önce bir uçağa binmeden yapamayacağınız 6 şey ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir