Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer


Havalar soğuduğunda ve yapraklar düşmeye başladığında, evin dışında yapacak pek bir şey yokmuş gibi görünüyor. Aksine, sonbahar aslında keşif ve macera için harika bir zamandır. Pişman olmayacağınız bu sonbaharı ziyaret etmek için 10 yer!

1. Mısır Labirenti

Belki de daha klasik sonbahar aktivitelerinden biri bir mısır labirentini ziyaret ediyor. Mısır labirentine aile dostu, heyecan verici ve bazı sebat ve azim ile çözmek için tatmin hissi bırakacak zorlu bir bilmece yapmak.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

2. Elma Bahçesi

Elmalar, zengin sonbahar lezzetlerinin dizisini vurgular ve sonbaharda yüzlerce yemek tarifini oluşturur. Tipik bir markete koşmak yerine, bir bahçede elma toplamaya gitmek için bir öğleden sonra alın. Elmalar lezzetlidir, görüşte yiyebilirsiniz ve eğlenceli bir aile gezisi ya da sevimli bir randevu / fotoğraf çekimi yapar. Elmaya ek olarak, birçok meyve bahçesi de çörek, hayrid ve diğer çeşitli hizmetler sunar.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

3. Yeşillik Yürüyüşü

Nerede yaşıyor olursanız olun, bir çeşit soğuk kış havası geldiği müddetçe, güzel sonbahar yapraklarını görmek için bolca yer olmalıdır. Tüm dünyada turuncu, kırmızı ve sarı yapraklar görmek için yılda bir kez ormanda bir doğa gezintisi yapın veya ormanda yürüyüş yapın. Sonbahar deneyimini tam olarak hissetmek için yapmanız gereken sadece bir şey.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

4. Salem, MA

Cadılar Bayramı sezonunda her zaman ürkütücü bir şey yapmak istiyorsanız, Cadılar Bayramı yakınlarındaki bir noktada Salem'i ziyaret ettiğinizden emin olun. Tartışmalı Salem Witch Duruşmalarından bu yana, Salem, ABD'deki perili yerlere gelince, en gözde turistik mekanlardan biri olarak kabul edildi. Salem her sonbaharda binlerce insanı çekiyor ve perili deneyim için tamamen olmasanız bile, Cadılar Bayramı sırasında yapılacak çok şey var.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

5. Perili Ev

Çoğu eğlence parkları ve çeşitli yerler, sonbahar mevsimi boyunca perili bir evin deneyimini sunar. Bu sonbaharda yapacak bir şey arıyorsanız, yakınınızdaki perili bir evi ziyaret edin. Hiçbirinin gerçek olmadığını hatırlıyorsanız, gerçekten o kadar da korkutucu değiller. Daha da cüretkar ve gerçekten korkutucu bir deneyim arıyorsanız, hiçliğin ortasında gerçek bir perili evi ziyaret edin, ancak destek için birkaç arkadaş getirdiğinizden emin olun.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

6. Kabak Yaması

Cadılar Bayramı çevresinde yapılacak en şenlikli şeylerden biri balkabağı süslemek ve fenerleri oymaktır. Yani bir balkabağı çiftliğini ziyaret etmek, düşme kova listenizin en üstünde olmalıdır. Kabak yamaları mükemmel balkabaklarını bulmak için mükemmeldir ve hayridler veya labirentler gibi diğer aktiviteler sunabilir.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

7. Parker’ın Ahırı

Düşme sırasında, kreplerin tatlı ve kabarık lezzetini sevmez. Parker’ın Barn'ı hiçbir yerin ortasında değil ama inkar edilemez New Hampshire'daki en iyi kahvaltı yeri. Krepten yumurtaya kadar, Parker’ın Barn’ında hayal edebileceğiniz herhangi bir kahvaltı yemeği vardır ve cüret ediyorsanız, Parker’ın gözleme, yumurta, domuz pastırması, sosis, kızarmış patates ve çok daha fazlasını içeren özel lezzetini deneyin.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

8. Futbol Oyunları

Spor yapmak için düşmek her zaman biraz tuhaf bir zamandır. Beyzbol sarar ve basketbol ve hokey için biraz erken, ancak Amerika'nın en sevdiği sporun tam anlamıyla etkin olmasından korkmayın. Düşmek, Cuma gecesi arkadaşlarınızla dışarı çıkmanın ve birlikte bir futbol maçı izlemenin ya da yerel NFL ekibinin stadyumunda bir Pazar günü ve bagaj kapağını doldurmanın mükemmel bir zamanı.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

9. Wilson’un Çiftliği

Çok yönlü bir sonbahar deneyimi yaşamak istiyorsanız, en kısa sürede Wilson’ın Çiftliğine gidin. Wilson’un Çiftliği, Lexington’daki bir çiftlik / bakkal dükkanı ve sonbaharda alışveriş yapmak için harika bir yer. Rezil elma şarabı donutlarından hayrid'lerine kadar, Wilson’ın sonbahar mevsiminde hayal edebileceği her şeye sahip.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

10. Milli Park

Yakında Ulusal Park yoksa, bazı yerel ormanların çalışması gerekir, ancak Milli Park sonbahar mevsiminde görülecek en güzel yerlerden biridir. Yeşillik açısından belki de yılın en güzel mevsimi olabilirken, doğanın harikalarını deneyimleyin. Milli Park bu sonbaharda ziyaret etmek için mükemmel bir mekandır.

Pişmediğiniz Bu Düşüşe Gidilecek 10 Yer

Bu sonbaharda ziyaret etmek istediğiniz yerler nelerdir? Bize bildirmek için aşağıya yorum yapın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: http://tifforelie.com/2015/12/08/campfires-cocoa-minnetonkas/

Pişman olmayacaksınız bu sonbaharda ziyaret edilecek 10 posta sonrası ilk toplumda göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir