Renkli bir dokunuş eklemek için 5 moda yastığı

Renkli Dokunuş Eklemek için * 5 Trendy Yastıklar


Oturma odanıza bakarken bu garip hissin ve her şeyin mükemmel olduğunu hissediyorsunuz ama bir şeyler kesinlikle eksik? Evet, bu, oturma odamızın dekorunu tam bir çember haline getirmeye çalışırken hepimizin yaşadığı çok yaygın bir his. Ancak endişelenmeyin, bu duyguyu hissettiğinizde genellikle eklemeniz gereken tek şey sevimli ve eğlenceli bir yastık veya minder demektir. Yani, burada evinizin herhangi bir odasına renkli bir dokunuş eklemek için 5 moda yastıklar.

1. Taklit Kürk Atmak Yastık

Bu taklit kürk yastıklar, Pinterest'in hayallerinden oluşan şeydir! Binlerce yıllık evlerde olmazsa olmaz bir zımba, pembe, leylak, bebek mavisi, altın ve taba gibi çeşitli pastel renklerde bulabilirsiniz. Bu tüylü yastıklarla ilgili en büyülü şey, herhangi bir dekor, renk ve her tür kanepeyle mükemmel bir şekilde çalışması. Her ne kadar kabarık fasulye torbası veya beyaz koltuk üstünde çok güzel görüneceklerini biliyoruz. İpucu: yatağınız üzerinde diğer pek çok yastık arasına yerleştirilmiş olarak da harika görünebilirler.

Buradan alın:Renkli Dokunuş Eklemek için * 5 Trendy Yastıklar

2. Merhaba Yaz Yastık

Acele et! Sevgili koltuğunuzun ortasındaki bu sevimli yastığı sallamanız için yalnızca birkaç ayınız kaldı. Basit ama çok cesur bir ifadeyle, bu Hello Summer Pillow aslında en iyi kaliteyi garanti eden pamuklu kumaş üzerindeki gerçek nakışdır. Bir sarılma oturumu için biraz kaba olsa da, bu yastık kesinlikle bir yaz filmi oturumu ya da basit bir araya gelmek için gelen misafirler geldiğinde odanıza ısınmak zorunda olması gereken bir elyaf!

Buradan alın:

Renkli Dokunuş Eklemek için * 5 Trendy Yastıklar

3. İşlemeli Püskül Yastık

Merhaba boho-chic hedefleri! Bu el yapımı işlemeli yastık aslında oturma odanıza sadece shaby chic girly bir dokunuş değil, aynı zamanda gerçek bir rahatlık verecek bir bel yastığı! Kelimenin tam anlamıyla renkli bir cennet gibi hissediyor. Mercan, pembe ve mavi vermillion nakış, onu baş döndürecek olağanüstü ve benzersiz bir parça yapar. Bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, bu parçayı etrafındaki pembe veya beyaz yastıklarla renklendirebilirsiniz. Püsküller ve renkler denizi ile masaj olacaksınız.

Buradan alın:
Renkli Dokunuş Eklemek için * 5 Trendy Yastıklar

4. dokuma Chevron yastık

“Barbie dünyasında bir Barbie kızısın!” İçinde bulunduğun 90'lı piliçine kanal olma zamanı! Bu neon pembe yastık hayallerimizdeki Barbie evinin bir parçası gibi hissediyor. Limited Too'dan alınan bir şeye benziyor, ancak daha az yapışkan ve daha zarif. Rengarenk genç odalardan hoşlananlar için ya da keskin beyaz bir oda için mükemmel. Kesinlikle diğer yastıklarla eşleştirebilirsin, ancak bunu en sevdiğin ve bekar olanı yapmanı tavsiye ediyoruz.

Buradan alın:

Renkli Dokunuş Eklemek için * 5 Trendy Yastıklar

5. Geometrik Doğal Yastık

Hala oldukça eğlenceli olsa da, bu seçenek çok daha şirin ve rahat bir yastık durumu tercih edenler içindir. Renkleri, diğer yastıklarla ve birçok farklı ev dekoruyla birleştirmeyi çok kolaylaştırıyor. Pratik olarak her şeyle mükemmel uyum sağlar, özellikle oturma odanızda bir çiftlik tarzınız varsa, geri ahşap görünümüne sahipseniz. Basit doğal pamuk ve modaya uygun bir jüt nakışı ile hazırlanmış bu yastıklar, oturma odanıza eğlenceli bir görünüm kazandırmak için kesinlikle sizin tercihiniz!

Buradan alın:

Renkli Dokunuş Eklemek için * 5 Trendy Yastıklar

Odanıza eğlenceli bir dokunuş sağlayacak eğlenceli renkli yastıklar denizine dalmanın zamanı geldi. Toprak renkleri ile ilginç ve basit bir şekilde ya da korkak yastıklarla renkli bir şekilde gitmeyi tercih ederseniz, en mükemmel odaya sahip olacaksınız. Seçmek zorunda olsan en sevdiğin hangisi olurdu? Aşağıya yorum yapın!

Sunulan Resim kaynağı: https://unsplash.com/photos/40NvXW1VPyQ

Post, Renkli Bir Dokunuş Eklemek İçin 5 Trendy Yastık, Society19'da ilk çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir