Sezonu Getirmek için DIY Fikirler Güz

Sezonu Getirmek için DIY Fikirler Güz


Muhteşem Fall hızlı yaklaşma sezonu ile, şişme havuzları ve yazlık eşyaları indirmenin ve sezonu getirmenin neredeyse zamanı geldi. Düşüşle ilgili güzel şeylerden biri, eviniz için süslemeler için çok para harcamanıza gerek kalmamasıdır. Güzel mevsimi kutlamak için kendiniz yaptığınız sayısız şey var! Bununla birlikte, sezonun getirilmesine yardımcı olacak en iyi sonbahar DIY (kendin yap) fikirleri!

Balkabağı Mumları

Sonbahar mevsiminin temel sembolü balkabağıdır. Balkabağında yapabileceğiniz birçok şey var ve yaratıcılığınız burada sınır. Listemize ek olarak, sadece sevimli değil, aynı zamanda oldukça uygun maliyetli ve yapımı kolay olan balkabağı mumları da bulunmaktadır.

Tek yapmanız gereken balkabağını oymak, mum balmumunu eritmek ve deliğe dökmek. İsterseniz aromayı rahatlatmak için biraz kabak baharat kokusu alabilirsiniz.

Mumu herhangi bir yere yerleştirin; Şöminenizin içinde veya herkesin güzelliği görmesi için tezgahınızda.

Sezonu Getirmek için DIY Fikirler Güz

Tarçınlı Çam Kozalağı

Tarçın kokulu çam kozalakları sonbaharda sahip olmayı unutamayacağınız başka bir dekorasyon parçası. Onları gören, baştan çıkarıcı bir kokusu olan ve görsel olarak çekici olan herkes tarafından sevilirler. Bunların yapılması çok az zaman alır ve tamamen zamanınıza değer.

Genellikle konuklarınızı muhteşem evinize selamlayan ön kapınızda bir sepete veya vazoya konur.

Çam ağacınız varsa (olmasa da, çam kozalakları ucuzdur), bir kaçını toplamak, iyice yıkamak ve durulamak zorunda olduğunuz için şansınız yaver gitmez. Daha sonra çamları bir fırın tepsisine koyun ve fırında 200 derece 45 dakika pişirin.

Açılmaya başladıktan sonra, üzerine tarçın püskürtün ve kapalı bir kapta kurumaya bırakın. Ve bu kadar! Şimdi yapmanız gereken tek şey, yeni sezonu görmek ve takdir etmek için güzel tarçınlı çam kozalağınızı göstermek!

Sezonu Getirmek için DIY Fikirler Güz

Sonbahar yaprak çelenk

Çelenkler mevsim ne olursa olsun çok güzel bir manzaraya sahipler ve onları sonbahar yaprakları ile yapmak gerçekten de mevsimi getiriyor. Yaprak çelenklerini yapma süreci aslında çok zevkli, en azından söyleyeceğiniz şey, sizi yıllık bir gelenek haline getirmek isteyecek.

Dışarıda bir yürüyüşe çıkın ve düşen yapraklar arasından seçiminizi yapın (yakın zamanda düşenleri seçmeye çalışın). Bundan sonra ihtiyacınız olan her şey dallardır (bunun yerine bir kağıt tabak kullanabilirsiniz), bir miktar yapıştırıcı, bir çift makas ve başka süslemeler (isterseniz bir kurdele gibi). Çelenk yapmayı tamamen eğlenceli bir etkinlik olduğu için çocuklar veya yaşlılarla yapabilirsiniz. Sonuç harika görünüyor ve sezonu tamamen getiriyor.

Sezonu Getirmek için DIY Fikirler Güz

Sonbahar Yaprak Mason Kavanoz Mumluklar

Mason mumluklar, içlerindeki sonbahar yapraklarının yanması ve zengin renk çeşitliliğini göstermesi gibi hoş bir manzara. Bunların yapılması çok kolaydır ve yıllarca sürebilir (aynı zamanda büyük dayanıklılık).

Bunları istediğin gibi dekore edebilirsin ve yapmaları beş dolardan az eder. İhtiyacınız olan tek şey bir mason kavanozu, bazı sonbahar yaprakları (gerçek veya sahte olup olmadıkları önemli değil) ve bazı modlar.

Bir yaprağı kavanozun bir tarafına yapıştırın ve görünümden memnun kalana kadar katman yapmaya başlayın. Şeritler genellikle mumluk görünümünü sonlandırmak için kullanılır ve sonunda yaprakları bıraktıktan sonra mumu kavanozun içine yerleştirirsiniz.

Şimdi, güzel sonbahar şamdanınızın tadını çıkarın!

Sezonu Getirmek için DIY Fikirler Güz

Bunlar, sezonun getirilmesine yardımcı olacak en iyi sonbahar DIY fikirlerimiz! Düşüş sırasında yapmayı sevdiğiniz yorumlarda, varsa da listemizi yapmadıysanız bize bildirin!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.hikendip.com/best-pumpkin-carving-ideas/

Post The Season'a Getirilmesine Yardımcı Olmak İçin Güz DIY Fikirleri Society19'da belirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir