Şükran Günü Yemeği Süslemeleri İçin En İyi Fikirler

Şükran Günü Yemeği Süslemeleri İçin En İyi Fikirler


Tamamen üzerimizdeki harika sonbahar mevsimi ile yılı yansıtmanın, güzel çevreye bakmanın ve bir sonraki adım için planlar yapmanın zamanı geldi! Tatil sezonunda arkadaşlarınızla ve ailenizle güzel şeylere tekrar bakmak heyecan verici. Bu harika tatil, hepimizin Şükran Günü olarak bildiği şeydir!

Çoğunlukla şükran kutlaması için aileler bir araya gelirler ve güzel bir akşam yemeği yiyin! Tüm kutlamayı oldukça zorlayıcı hale getirecek kadar büyük bir akşam yemeğine hazırlanacak pek çok şey var. Akşam yemeği için dekorasyon seçmek de stresli olabilir!

Olduğu söyleniyor, şükran günü akşam yemeği süslemeleri için en iyi fikirler!

Mesaj panosu

Şükran Günü yemeği süsleri listemizdeki ilk mesaj panosu! Bu, şükran yemeğine katılan herkesin çok memnun kalacağı ilginç, yenilikçi ve kapsayıcı bir dekorasyondur. Yapmanız gereken tek şey bir mesaj panosu oluşturmak ve üzerine biraz sonbahar yaprakları koymak ve herkesin toplanacağı yerin yakınında sergilenmek.

Amaç, güzel şükran dekorasyonunu tamamlayan insanların küçük kağıt yapraklarına minnettar olduklarını koymaktır. Mesaj panosunun nasıl görünmesini istediğinize gelince bir sürü kıpırdatma odanız var ve isterseniz onu çerçevelemeniz bile mümkün!

Şükran Günü Yemeği Süslemeleri İçin En İyi Fikirler

Şükran günü çelenk

Hiçbir şey ön kapınızdaki güzel bir çelenk gibi hoş ve mutlu bir şükran günü demiyor. Her iki şekilde de muhteşem görüneceğinden gerçek yaprakları kullanarak yapmak zorunda bile değilsiniz. Mesaj panosuna benzer şekilde, konuklarınıza dahil olma hissi verir ve böyle güzel bir durumda evinize gerçekten açıktırlar!

Yapmaları oldukça kolaydır, bu yüzden onları bir mağazadan satın almak zorunda değilsiniz. Çelenkiniz “mutlu şükran günü!” Veya “şükretme” veya benzeri bir şey söyleyebilirse bonus puan. Konuklarınızın kendilerini çok rahat hissetmelerini sağlayacak ve özel tatilde herkesin hissetmek isteyeceği şükran gününü veriyor!


Şükran günü kartı tepsisi

Mesaj panosuna benzer şekilde, tüm Şükran Günü yemeği misafirleriniz için davetkar ve davetkar bir fikir verir!

Kartlara otantik Düşüş havası vermek için kağıt ya da kartonu kullanabildiğiniz için bunlar son derece kolaydır. Onlara mevsimlik selamlar yazabilir veya daha büyük bir akşam yemeğine ev sahipliği yapıyorsanız misafirler için yer tutucu olarak kullanabilirsiniz! Her iki şekilde de, bir Şükran Günü kartı tepsisi harika bir fikir ve tatil yemeğinizi çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirecek. Ayrıca, katılan tüm çocuklar için heyecan verici bir etkinlik olduğunu kanıtlayacaklar, bu nedenle bu tatil için kartları süslemek bir kazan-kazan senaryosudur.

Kelepçeli Vazolar

Bunlar doğrudan şükran yemeği masanıza ekleyebileceğiniz güzel süslemeler! Oluşturmaya çalıştığınız ayarı geliştiriyorlar ve çok hoş görünüyorsun!

Orta büyüklükteki silindir vazolarını fındık (veya meşe palamudu, çam kozalakları vb.) Ve çiçeklerle doldurursunuz. İstediğiniz çiçekleri kullanabileceğiniz ve mevsime sevginizi koyacağınızı düşündüğünüz dalları ekleyebildiğiniz için hayal gücünüz buradaki sınırdır!

Vazoları doğrudan masaya yerleştirebilir ya da tamamen kişisel tercihinize göre bir tepsiye koyabilirsiniz. Nereye yerleştirmeyi seçerseniz seçin harika görünecek ve tüm akşam yemeği konuklarınızın dikkatini çekecektir!

Şükran Günü Yemeği Süslemeleri İçin En İyi Fikirler


Meşe Palamudu Ağacı

Bu yaratıcı ve muhtemelen sahip olabileceğiniz en iyi Şükran günü yemeği dekorasyonlarından biri! Düzenli meşe palamutlarını aklınıza gelebilecek en güzel yemek dekorasyonlarından birine dönüştürün, sadece bazı boya kaplamaları ekleyin!

Süsleme türü süslemeler haline gelirler ve siz onları sadece bazı dal ve dallardan oluşan bir D0-It-Yourself ağacına asarsınız. Bunu yapmak oldukça kolaydır ancak görünümü mükemmelleştirmek biraz zaman alır. Ancak, uygun şekilde yapıldığında harika görünüyorlar ve tüm misafirleriniz meşe palamudu ağacının ne kadar ilgi çekici göründüğüne iltifat edecek!

Balkabağı

Kabakların muhteşem mevsiminin ikonik elçisi olmadan Şükran Günü yemeğine gidemezsin! Akşam yemeğinde balkabağı temalı yemekler yapmaya karar verip vermeme size kalmış, ancak kabak süslemesi şart! Harika görünüyorlar ve akşam yemeğinin atmosferine katılarak, daha keyifli ve misafirleriniz için daha karmaşık hale getirildi.

Bu “sepeti” akşam yemeği masanızın merkezinde yapabilirsiniz, çünkü kesinlikle dikkat çekecektir. İstediğin gibi dekore edebilirsin, ya da misafirlerin sevdiğin bir şeyi temsil etmek için oy, ya da balkabağını oyup ortada bir mum koy!

Hangi yöne giderseniz gidin, sonuç harika görünecek ve kesinlikle zamanınıza ve emeğinize değer!


Cam Altındaki Çiçekler

Son olarak, ama kesinlikle en az değil, cam altında çiçekler! Bu, onları çok sık göremediğiniz için, orada bulunan, eşsiz Şükran Günü yemeği dekorasyonlarından biridir. Yapmaları çok kolaydır; Yapmanız gereken tek şey, kullanılmamış bir şarap veya şampanya bardağını ters çevirmek ve altlarına güzel çiçekler koymak!

Onları güzel görünümlü dekoratif bir tepsinin üstüne koyun ve yemek masanız için bir merkez olarak yerleştirin! Harika görünüyorlar ve hayal gücünüzün gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu gösteriyorlar.

Bu listedeki diğer süslemeler kadar zor olmasa da, sadece güzel çiçeklere bakmak, akşam yemeğinin genel ayarlarına katkıda bulunmak ve Şükran Günü deneyimini çok daha eksiksiz hale getirmek için kesinlikle birçok iltifat garanti edecek!

Onlara kesinlikle bir göz atmalısın!

Şükran Günü Yemeği Süslemeleri İçin En İyi Fikirler

Bunlar Şükran Günü yemeği süsleri için en iyi fikir! Bu yaklaşmakta olan Şükran Günü için kullanmayı planladığınız yorumlarınızı ve neden onları bu kadar çok sevdiğinizi bize bildirin!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.plushemisphere.com/2019/08/25-cozy-pinecone-centerpiece-ideas-for-fall- ve- a-clear-vazo dolgulu-ile-kozalak-burlap-ve-parlak-sonbahar-çiçek /

Şükran Günü Yemeği Süslemeleri İçin En İyi Fikirler yazısı ilk olarak Society19'da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir